Co słychać u Anny Lewandowskiej? Chociaż trenerka niedawno urodziła dziecko, postanowiła nie spoczywać na laurach. A już na pewno nie zaniedbuje fit rutyny, która jest całym jej życiem. Jeśli uwielbiacie batony Foods by Ann oraz inne, zdrowe przysmaki tej marki, ucieszy was nowy produkt gwiazdy. To, nareszcie, smoothie w butelkach. I to w trzech smakach!

Na blogu Healthy Plan by Ann od lat pojawiają się przepisy na energetyczne soki i koktajle. Jednak nie zawsze mamy czas, by je robić. Jednak napój pełen witamin to lepszy wybór, niż energetyki dostępne w sklepach. Jakie receptury przygotowała dla nas fit motywacja? Smoothie Foods by Ann w szklanych butelkach to kompozycja owoców bogatych w witaminę C i super żywność. Do wyboru będziemy mieć: truskawkę i macę, ananasa z acerolą oraz pomarańczę i spirulinę. 

Każdy koktajl Ani obiecuje dostarczać energię, dawać moc i wspomagać detoks organizmu.

Trenerka pracowała nad nimi przez ostatnie miesiące, a dzisiaj oficjalnie ruszyła ze sprzedażą. Na Instagramie jej marki widnieje informacja, że produkt od dzisiaj jest dostępny w sprzedaży na  foodsbyann.com. Dostawa rusza od 1 marca. Na początku tego samego miesiąca zdrowe smoothies pojawią w sklepach! Butelka 250 ml będzie kosztować 6,49 zł. Do tej pory w sklepach można było nabyć smoothies FbA w proszku, z żywności liofiliozowanej. 

Ciekawe, jak na ten news zareaguje największa konkurencja Ani.