Gdy w 2017 roku Anna Lewandowska urodziła Klarę i w ciągu kilku miesięcy doszła do znakomitej formy i płaskiego brzucha cały kraj omawiał tę kwestię. Fanki zachwalały trenerkę, że to dowód na to, że nawet po porodzie można wyglądać jeszcze lepiej, za to inni twierdzili, że to wyrządza krzywdę innym kobietom, które nie mogą pozwolić sobie na codzienne treningi, a po porodzie są wiecznie niewyspane i zmęczone. Na ten temat rozpisywali się dziennikarze, psychologowie, celebryci oraz internauci. I to przez wiele miesięcy. Jak jest teraz? Anna Lewandowska opublikowała fotografię, o której teraz wszyscy mówią.

Anna Lewandowska pokazała jak wygląda jej ciało 17 dni po porodzie. Zobacz najnowsze zdjęcie polskiej trenerki 

Post Anny Lewandowskiej na instagramie zawiera cztery zdjęcia. Pierwsza fotografia pokazuje, jak żona Roberta Lewandowskiego wyglądała w 8. miesiącu ciąży, drugi kadr to już rok po porodzie, trzeci prezentuje trenerkę w 8. miesiącu kolejnej ciąży, a ostatnie, a dokładniej najnowsze ujęcie ukazuje ciało Lewandowskiej 17 dni po rozwiązaniu. Chcąc ugasić wszelkie kontrowersje Polka napisała pod postem: 

"PRZED DODANIEM KOMENTARZA , ZACHĘCAM DO PRZECZYTANIA CAŁOŚCI POSTA NA MOIM BLOGU. Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta... ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fiz. przed i w trakcie ciąży. Mam nadzieje, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! ... i niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda."

Na zdjęciu widać, że Anna Lewandowska już wygląda świetnie, choć jej ciało nadal dochodzi do siebie po porodzie. Przypomnijmy, przez całą ciążę żona najpopularniejszego polskiego piłkarza trenowała i zachęcała do tego inne przyszłe mamy. Czy i tym razem wszyscy będziemy omawiać temat idealnej figury Lewandowskiej? Fanki znów są podzielone, co można zobaczyć w komentarzach pod tym postem...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@annalewandowskahpba) Maj 25, 2020 o 12:39 PDT