Planowana sieć kawiarni to kolejny krok w rozwoju brandu Foods by Ann. W lokalach kupić będzie można między innymi znane z oferty marki batony energetyczne, musli, ekologiczne masła i oleje oraz debiutujące nie tak dawno temu napoje energetyczne. Wszystko zdrowe i mające korzystny wpływ na organizm. Lokal powstały w prestiżowym Royal Wilanów w Warszawie to jednak znacznie więcej niż sklep. Menu obejmuje szeroki wybór zdrowej żywności, którą klienci mają okazję skonsumować na miejscu. W przytulnym, nowoczesnym wnętrzu można napić się kawy różanej, warzywnego i owocowego smoothie, lub jednego z soków wyciskanych metodą cold press, a także zjeść sałatkę, kolorowe super bowl i inne śniadania serwowane na ciepło. Karol Błaszczyk, współzałożyciel Foods by Ann tak mówi o koncepcji całego przedsięwzięcia:

„Start projektu to nasza odpowiedź na aktualną potrzebę rynku. Cieszymy się, że produkty z naszego portfolio oraz nowe propozycje dedykowane temu projektowi trafią do szerokiego grona konsumentów. Chcemy także, aby nasze Healthy Store’y stały się miejscem, w którym konsumenci będą mogli zakupić nasze produkty oraz zjeść coś zdrowego i oderwać się od pędu codziennego życia.”

Wspólnik popularnej trenerki fitness zapowiedział też, że w najbliższym czasie na mapie Polski pojawi się o wiele więcej Healthy Store’ów sygnowanych nazwiskiem Anny Lewandowskiej. Co ciekawe, asortyment kawiarni będzie zróżnicowany w zależności od specyfiki poszczególnych punktów sprzedaży. Następny w kolejce za Warszawą jest Poznań, a dokładniej, centrum handlowe Posnania. Otwarcie zaplanowano jeszcze w tym roku! Pozostałe lokale również mają mieścić się w wybranych galeriach handlowych i centrach biznesowych. Będą to nie tylko własne sklepy marki, ale także franczyzy. 

Anna Lewandowska w modnym płaszczu od polskiej marki. Kupicie go teraz za niższą cenę >>

Zobacz też: Ta domowa maseczka to hit Anny Lewandowskiej