Anna Lewandowska ma przed sobą kolejny pracowity rok. Mimo ogłoszenia ciąży, polska trenerka nie zwalnia tempa. Wręcz przeciwnie. Dalej promuje swoje kosmetyki Phlov, czy apkę z treningami. Teraz doszły jej kolejne obowiązki. Żona Roberta Lewandowskiego jest teraz nową ambasadorką 4F.

Anna Lewandowska dla 4F. Nowe zdjęcia z trenerką promujące kolekcję Welcome To The Club >>

Anna Lewandowska ambasadorką 4F!

"W pierwszym kwartale 2020 roku wystartuje kampania motywacyjna, prezentująca produkty rekomendowane przez Annę, które odpowiedzą na potrzeby konsumentów na różnych poziomach zaawansowania sportowego. Hasło przewodnie kampanii „WELCOME TO THE CLUB” ma za zadanie zapraszać do świata marki 4F i Anny Lewandowskiej, w którym każdy entuzjasta aktywności fizycznej znajdzie coś dla siebie" - możemy przeczytać w informacji prasowej. To nie wszystko, powstanie również wspólna kolekcja Anny Lewandowskiej i 4F proponująca najnowsze rozwiązania technologiczne i najnowszy design. 

"Współpracę z 4F traktuję jako kolejny krok bazujący na moim doświadczeniu. Dzięki temu projektowi będę mogła sprawdzić się w nowych obszarach – po wielu latach treningów, doskonale wiem, jak ważny jest odpowiedni strój sportowy, który powinien zapewnić maksymalną swobodę ruchu przy jednoczesnym wsparciu trenującego"

W ubiegłych latach Anna Lewandowska była związana z marką Nike.