SoulCycle to ogólnorozwojowy trening, który zrewolucjonizował dyscyplinę indoor cycling. Został stworzony nie tylko, by spalać kalorie i rzeźbić ciało, ale także poprawiać samopoczucie. Stał się na tyle znany, że wykorzystała go organizacja Pelotonia, zbierająca fundusze na badania nad rakiem. 

Bardzo pomocne okazały się Aniołki Victoria's Secret. 10 lipca w Nowym Jorku zorganizowano wspólną, sportową akcję charytatywną. Cel: wygrać z rakiem.
Modelki, które przybyły promować wydarzenie ściągnęły tłumy. Między innymi właśnie dzięki ich obecności udało się sprzedać sprzęt, z którego dochód ma trafić właśnie do organizacji Pelotonia. W konsekwencji zebrano 200,000 dolarów przeznaczonych w całości na badania nad rakiem. Z bloga SoulCycle dowiadujemy się także, że dzięki słynnym Aniołkom, w 2011 roku udało się zebrać w sumie aż 1,5 miliona dolarów. 

"Czy może być coś lepszego niż dobry trening w dodatku połączony z akcją zbierania pieniędzy na badania nad rakiem? - komentowała na Twitterze Lindsay Ellingson.

To się dopiero nazywa piękna siła rażenia!

Czytaj także:

Aniołki Victoria's Secret fankami baletu>>

Sekrety urody Mirandy Kerr>>