4F na lato 2017 przygotowało sportową kolekcję, która jest dedykowana również kolażom. Znajdziemy w niej mnóstwo ubrań i akcesoriów przystosowanych do najpopularniejszego sportu w Polsce - jazdy na rowerze. W nowej kolekcji znajdziemy również idealne staniki sportowe modelujące biust, jakie sprawdzą się na każdym treningu. Marka przygotowała dla nas również odzież "after sport" utrzymaną w pastelowych odcieniach, którą można nosić na co dzień. Linia ta została zainspirowana miejskim stylem oraz hip-hopowym klimatem lat 90. 

Zobacz też: Ranita Sobańska wiosna-lato 2017 >>

„Lekko, przewiewnie, wygodnie - tak ma się czuć użytkownik nowej kolekcji wiosna/lato 2017 marki 4F. Sport wszedł już do mody na stałe, a i moda na stałe zagościła w sporcie. Dziś osoby aktywne nie rezygnują ani z wygody ani z modnego wzornictwa, a zadaniem marek sportowych jest łączyć te dwa elementy. Myślę, że jako marka 4F mamy w tym doświadczenie, bo wiemy że dziś ubiór i akcesoria sportowe stały się już elementami codziennego stylu” - podsumowuje Ranita Sobańska, Dyrektor Kreatywna marki 4F.

W męskiej kolekcji 4F pojawiły się kurtki stylizowane na bombery, zainspirowane odzieżą motocyklową. Z propozycji na siłownię panowie mogą wygrać techniczne t-shirty w odcieniach bieli, czerni i szartości lub elastyczne spodnie. Wśród dodatków i akcesoriów pojawiają się opaski na włosy z odblaskowymi elementami, dwustronne czapki oraz rękawiczki do biegania. Nie zabrakło również plecaków, toreb oraz saszetek typu nerka.

Kampania 4F wiosna-lato 2017 - ZDJĘCIA >>