Trzecia edycja warsztatów White odbędzie się już 2 grudnia w designerskim andel's Hotel w Łodzi. W programie znalazły się porady dotyczące stylizacji ślubnych, w tym sezonie także dla panów. O trendach w modzie damskiej opowie Agata Wojtkiewicz, projektantka ceniona zarówno za kolekcje ready-to-wear, jak i za rozbudowaną ofertę ślubną. Dołączy do niej Wojciech Szarski, założyciel kultowego bloga Macaroni Tomato, a także współwłaściciel marki o tej samej nazwie.

W ciągu dwugodzinnych warsztatów odbędzie się także pokaz mody ślubnej ze szczegółowym omówieniem każdej kreacji. Dzięki udziałowi Szarskiego, panowie dowiedzą się, czy wybrać na frak, smoking czy klasyczny garnitur w zależności od typu ceremonii i stylizacji partnerki.

Już po raz trzeci organizuję warsztaty ślubne. Pomimo swojego offowego charakteru, cieszą się one coraz większym powodzeniem. Oznacza to, że pary młode szukają alternatywy dla tego, co oferuje mainstreamowy rynek ślubny. Podczas spotkania nakreślam całościowy wizerunek panny młodej, a współpracujący ze mną eksperci doradzają w kwestii oprawy całej uroczystości – mówi Agata Wojtkiewicz o "White - wszystko o ślubach".

Porady ekspertów będą obejmować wszystkie aspekty uroczystości. O biżuterii opowiedzą właścicielki butiku Kate&Kate (biżuteria), a o butach projektantki Loft37. Urodowych wskazówek udzielą specjaliści z Loco Hair Studio, florystów reprezentuje Floral Deco, a z branży foto zaproszono studio noFOTOnoFUN.
Porad dotyczących organizacji wesela i wyboru sali udzielą przedstawiciele andel's Hotel.

Warsztaty odbędą się w niedzielę, 2 grudnia 2012 roku, w g. 16.00-18.00. Na styczeń zaplanowana jest także warszawska edycja, organizowana w hotelu Hyatt Regency Warsaw. Zapisy na warsztaty odbywają się za pośrednictwem strony: http://white.ezapisy.pl/. Bieżące informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Atelier Agaty Wojtkiewicz na Facebooku.