W eleganckich wnętrzach Pałacu w Nieborowie odbyła się sesja promująca najnowszą kolekcję sukien ślubnych Zień. Jej premiera odbyła się podczas Polskiej Gali Ślubnej, ale dopiero na pięknych zdjęciach Marii Eriksson możemy jej się przyjrzeć z bliska. W kolekcji powraca wiele motywów cenionych przez klientki projektanta - liczne warstwy delikatnego tiulu, płatki organzy imitujące roślinność, biżuteryjne paski. Długości wahają się od 3/4 do maxi z przedłużanym trenem. W kolekcji na 2013 powraca też chluba Atelier Zień - misterne, dyskretnie ukryte gorsety, które podkreślają sylwetkę bez topornego epatowania konstrukcją.

Nowością jest rozszerzenie palety kolorów. Złamany róż i szarość spodobają się mniej konserwatywnym pannom młodym, a także druhnom. Projektant zachęca też do wybierania kreacji z bardziej skromnej linii, szytych z cieniutkiej jedwabnej żorżety i muślinu. Subtelne kreacje sprawdzą się także w stylizacjach balowych, a ich szlachetny minimalizm wyróżni klientkę Zienia spośród większości polskich panien młodych. Zwróćcie też uwagę na cudowną tiulową pelerynę, spowijającą całą sylwetkę modelki.

Jak sam projektant mówi o kolekcji:

Suknia ślubna jest czymś więcej niż kreacją. To odzwierciedlenie marzeń pielęgnowanych od dzieciństwa. Pośród nieskończonych odcieni bieli i różnorodności detali, poszukuję ponadczasowych i unikalnych rozwiązań, które idealnie wkomponują się w obraz najpiękniejszego dnia w życiu każdej kobiety.

Linia Zień Mariage jest współczesnym ukłonem w stronę tradycji. Tworzę ją natchniony wdziękiem i elegancją celebracji ślubu. Starannie dobieram szlachetne tkaniny i dodatki, czuwam nad perfekcją wykonania. Pragnę, aby każda kreacja miała wyjątkowy charakter, a nosząca ją kobieta czuła się szykownie i zmysłowo.

 Suknie ślubne Zień 2013 w GALERII

Zdjęcia: Maria Eriksson

Modelka: Pamela (United For Models)

Stylizacja: Alicja Werniewicz

Makijaż: Agata Kalbarczyk

Fryzura: Rafał Żurek

Scenografia: Anna Tyślerowicz

Aranżacje kwiatowe: Eva Klimek (www.evaklimek.pl)

Asystent fotografa: Bogdan Jabłoński

Asystent stylisty: Jan Kryszczak

Współpraca scenograficzna: Michał Ruff

Produkcja: Kamil Piechowiak

Zobacz także:

Suknie ślubne na 2013 od polskich projektantów >>>