Ślubna kolekcja Moye Bridal 2021

"To druga odsłona naszej kapsułowej kolekcji Bridal skierowanej do kobiet, które już wkrótce powiedzą „tak” ukochanej osobie. Minimalistyczna i subtelna alternatywa dla Panien Młodych, które nie rezygnują z tradycji, ale nadają jej własny charakter. Śluby odbywają się również w czasie pandemii, ale w bardziej intymnych i swobodnych okolicznościach, które pozwalają celebrować miłość w nowy sposób. Nasze modele idealnie wpisują się w charakter takich wydarzeń, podkreślając ich wyjątkowość" opowiadają założycielki Moye. Magdalena i Melania w linii Bridal postanowiły połączyć charakterystyczny dla ich marki minimalizm ze zmysłowością i lekkością. Projekty są więc piękne i dopracowane w każdym szczególe, a przy tym nowoczesne i na tyle uniwersalne, że z powodzeniem mogą służyć jeszcze długo - nie tylko podczas przygotowań, ceremonii czy nocy poślubnej. Przykłady podsuwane przez projektantki to chociażby letnie wieczory czy domowe zacisze, a my wierzymy im na słowo.

12 najpiękniejszych sukni ślubnych gwiazd w 2020 roku. Przyglądamy się najbardziej zjawiskowym kreacjom>>

Co ciekawe, kolekcja ślubna Moye oraz jej kampania powstały już w zeszłym roku - ich premierę przełożono jednak  z powodu pandemii. I mimo upływającego czasu żadnej z elementów garderoby (swoją drogą maksymalnie zmysłowych i jakościowych) się nie zestarzał. 

Wśród nich znalazły się komplet bielizny na noc poślubną z transparentnej jedwabnej organzy, bestsellerowe satynowe kimono, premierowe halki mini i maxi, które delikatnie otulają ciało i mogą posłużyć jako suknia ślubna, a także jedwabne akcesoria: scrunchies, welon i "na-koczek" oraz długi szlafrok à la peniuar z ozdobnymi rękawami plus paskiem, podwiązki, maska na oczy i poszewka na poduszkę. Tak jak w przypadku innych kolekcji Moye, projekty Bridal wykonano w Polsce ze 100% naturalnych włoskich jedwabi. Robi wrażenie? To jeszcze dodamy, że modele pakowane są w eleganckie białe pudełka zdobione złotymi elementami i bawełniane woreczki. 

Moye Bridal 2021 / mat. prasowe

Jedna z najbardziej pożądanych marek modowych na Instagramie wypuściła właśnie kolekcję ślubną. Zakochacie się w Rixo Bridal>>

Kolekcję ślubną Moye Bridal 2021 kupicie w warszawskim butiku marki przy ul. Okólnik 9a/1 oraz online na moyestore.com. PS Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii, żeby obejrzeć wszystkie zdjęcia i packshoty z bliska! Zakochacie się w nich od pierwszego wejrzenia.