Suknie ślubne 2020: Warsaw Poet

Tym razem projektantka Warsaw Poet zabiera nas do wiosennego Paryża, którego charakterystyczne kamienice, uliczki i wieża Eiffla posłużyły za tło nowej kolekcji marki. Znajdziecie w niej suknie zbudowane z białych wstążek lub koronki, zdobienia z płatków kwiatów, rozszerzane rękawy w stylu boho, dekolty na plecach wiązane na kokardę, lejące się warstwy delikatnego naturalnego szyfonu. Zróżnicowana kolekcja sprawia, że znajdą coś dla siebie tak samo fanki asymetrii, jak i bardzo geometrycznych, prostych form szycia.

Najpiękniejsze suknie ślubne od polskich marek. Gdzie kupić wymarzoną kreację?>>

Magdalena Socha-Włodarska ponownie fascynuje się klasyką, bohemiczną aurą, minimalizmem - tak jak było w przypadku poprzedniej kolekcji Warsaw Poet "LOVEMONIALS".

Projekty czerpiące garściami z estetyki retro, a detale ponownie zachwycają. Głównym symbolem linii stał się miłorząb, zauważalny w dobranej do sukien biżuterii, symbolizujący nadzieję, braterstwo i zdrowie. Kolejne drogi interpretacyjne wyznaczają nazwy każdego z modeli - między innymi Aria, Biloba, Cielo, Lotus, Migi i Sole. "Warsaw Poet to nie tylko marka. To określona filozofia, estetyka, sposób odczuwania. To wynik szukania i zachwytów. Zatrzymanie. Opisywanie świata za pomocą detalu, subtelności, fascynujących kontrastów. Adoracja naturalnej mocy kobiet. To suknia na ślub, ale także strój na co dzień. Spójna różnorodność, która rozkwita gdy jest wolna, radosna oraz nieograniczona" podkreśla projektantka. Co więcej, Magda Socha-Włodarska przy tworzeniu kolekcji dba też o to, by suknie ślubne powstały z naturalnych tkanin i w duchu zrównoważonej mody, dlatego szyte są w autorskiej pracowni krawieckiej. 

Kampania nowej kolekcji Warsaw Poet przypomina zdjęcia z analogowego aparatu, a większość fotografii pokolorowano sepią. Bohaterką tej historii została zachwycająca modelka Zuzanna Krzątała. Wszystkie zdjęcia linii "NEWSTALGIA" znajdziecie już w naszej galerii>>