Pronovias to kolejna firma, która postanowiła zaangażować się w pomoc pracownikom medycznym. Jednak podczas gdy duże koncerny przekazują pieniądze, produkują żele antybakteryjne w swoich fabrykach i szyją maseczki higieniczne w szwalniach - słynna ślubna marka, które kochają gwiazdy (m.in. Pipa Middleton i Irina Shayk) chce podejść do problemu bardziej osobiście. To znaczy: obdarować sukniami ślubnymi medyczne pary, które dziś walczą z Covid-19, ale które są zaręczone i po wszystkim planują stanąć na ślubnym kobiercu. 

Inicjatywa #LoveConquersAll została uruchomiona najpierw na początku roku w Chinach, kiedy pojawiły się pierwsze przypadki koronawirusa. Teraz program został rozszerzony na m.in. pielęgniarki i lekarzy, którzy pracują w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Francji, Portugalii, Meksyku i Stanach Zjednoczonych. Jak podkreślają przedstawiciele Pronovias - wszyscy pracownicy medyczni, ale też osoby pracujące w szpitalnych stołówkach czy na stanowiskach porządkowych, mają prawo otrzymać wymarzoną suknię ślubną z kolekcji dostępnej we flagowych sklepach marki (akcja trwa do 31 sierpnia). 

Suknia ślubna z sieciówki. Oto 10 najpiękniejszych wiosennych modeli, które wyglądają drożej niż w rzeczywistości>>

Dyrektor artystyczna grupy Pronovias, Alessandra Rinaudo, powiedziała o pracownikach medycznych, że to dziś "żołnierze, nieubłagani w walce o uzdrowienie chorych. Mam zaszczyt okazać moje poparcie i uświadomienie wszystkim tym kobietom, które starają się przezwyciężyć tę pandemię. Miłość zwycięży wszystko".

Amandine Ohayon, CEO Pronovias, zwraca jednocześnie uwagę na to, że ze względu na obecną sytuację wiele par było zmuszonych zmienić datę ślubu lub go odwołać. Tym projektem marka chce okazać wdzięczność wszystkim bohaterom, którzy pracują w szpitalach na całym świecie i narażają swoje życie oraz zdrowe dla dobra innych. "Podarowanie naszych sukien ślubnych cudownym kobietom to prosta rzecz, którą można zrobić, aby przynieść szczęście i radość ich dniu ślubu, dzięki czemu będą wyglądać i czuć się najlepiej” podkreśla Ohayon.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pronovias (@pronovias) Mar 19, 2020 o 9:20 PDT

Pierścionki zaręczynowe z diamentem: jak wybrać diamentowy pierścionek, jakie są modne szlify i w jakim kolorze dobrać oprawę?>>