White - wszystko o ślubach to inicjatywa łódzkiej projektantki ready-to-wear i sukni ślubnych Agaty Wojtkiewicz. Zorganizowano je już po raz trzeci. Cieszą się popularnością, bo Wojtkiewicz proponuje pełny program. Uczestnicy uzyskują porady w każdym aspekcie organizacji wesela, od fryzury do kolczyków, od sali weselnej do doboru fraku czy garnituru.

Warsztaty ślubne, które organizuję już po raz trzeci, są moim sposobem na przekazywanie parom młodym najnowszych ślubnych tendencji. Staram się przekonać uczestników do tego, że na rynku mody ślubnej istnieje alternatywa dla sukienek w kształcie bezy, monochromatycznych bukietów, czy białych butów. Partnerzy, których zapraszam do współpracy udzielają porad z zakresu wizażu, aranżacji sali weselnej czy fotografii. Ważne, by całe wydarzenie było spójne, a przede wszystkim niezapomniane i wyjątkowe – mówi sama pomysłodawczyni "White".

(Więcej o programie warszatów przeczytacie TU)

Łódzka edycja już za nami, więc możemy obejrzeć suknie i stylizacje zaproponowane podczas pokazu mody dla uczestników. Wojtkiewicz dała świetną lekcję komponowania stylizacji ślubnych z różnych elementów. Wyrazista biżuteria Kate&Kate nie kłóciła się z sukniami, a buciki Loft37 nie ograniczały się do tradycyjnej bieli. Podstawową cnotą stylowej panny młodej jest tu umiar i równowaga. Im bardziej minimalistyczna suknia, tym większa biżuteria. Natomiast efektowne kwiatki wykańczające tiul rękawów wykluczają ozdoby na szyję i najlepiej komponują się w towarzystwie jedynie kolczyków. Do prostej, ale przełamującej tabu sukienki mini, projektantka proponuje kolorowe szpilki.

W nowej kolekcji Wojtkiewicz najbardziej podobają nam się aplikacje na przejrzystych tkaninach i głębokie dekolty na plecach. Jeśli chcecie przyjrzeć się sukniom z bliska, zapraszamy na warszawską edycję "White - wszystko o ślubach" 13 stycznia 2013 roku, w hotelu Hyatt Regency Warsaw.

Na warsztaty można zapisywać się za pośrednictwem strony: http://white.ezapisy.pl/

GALERIA