Adrianna Daniel, finalistka szóstej edycji programu Top Model, została gwiazdą najnowszej sesji wizerunkowej Laurelle. Uroda modelki idealnie pasuje do estetyki marki. Co ciekawe, Ada prywatnie fanką Laurelle - sama w w czerwcu stanęła na ślubnym kobiercu właśnie w kreacji projektu Agaty Nivette.

Kolekcja Laurelle na jesień i zimę 2017/2018 to suknie ślubne w różnym stylu. Znajdziecie w niej zarówno tiulowe bezy dla panien młodych, które chcą poczuć się jak księżniczki, koronkowe modele w estetyce boho, minimalistyczne kreacje z długim rękawem...Nas zachwyciły także suknie ślubne Laurelle typu naked dresses. Agata Nivette białe suknie ozdobiła złotymi haftami, kwiatowymi aplikacjami 3D i rzeźbiarskimi falbanami. Zwracja uwagę także szerokie rękawy i asymetryczne dekolty zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami.

"Kiedy projektuję suknie, chcę, żeby każda z nich odpowiadała pragnieniom różnych kobiet. W najnowszej kolekcji jest delikatność i romantyzm, ale też wyraziste uderzenie orientalnego bogactwa ozdób. Pojawił się błysk w rozmaitych odsłonach: od subtelnego po ten w największym natężeniu" - wyjaśnia Agata Nivette.

Suknie ślubne Laurelle jesień-zima 2017/2018 - sesja z Adrianną Daniel - GALERIA>>