Lazaro znany jest przede wszystkim ze swoich projektów w stylu vintage i nieco teatralnych sylwetek. W najnowszej kolekcji nie zawiódł grona swoich stałych fanek, ale też nie spoczął na laurach i poszedł o krok dalej. Oprócz klasycznych białych sukien na cienkich ramiączkach, na wybiegu zobaczyliśmy gamę różnorodnych intrygujących propozycji.

Suknie Lazaro w większości pokryte są milionami malutkich koralików. Te misterne zdobienia w połączeniu z obniżoną talią przywołują na myśl lata 20. ubiegłego wieku. Modelki na wybiegu mają zaczesane gładko włosy i wpięte w nie pióra.

Suknie ślubne Lazaro przybierają także odcienie delikatnego błękitu, ecru, albo sprawiają wrażenie niedbale pochlapanych złotym sprejem. Wśród sylwetek zadziwiają suknie w kolorze głębokiej czerni, butelkowej zieleni i kobaltu.

Projektant nie zapomniał także o klientkach z Azji. Pod koniec pokazu na wybiegu pojawiła się modelka w czerwonej, powłóczystej sukni z krwistoczerwonym welonem zakrywającym twarz. Jest to ukłon w stronę Chin i Indii, gdzie panny młode tradycyjnie wybierają właśnie ten kolor, jako symbol powodzenia i pomyślności.

Suknie ślubne 2014 – Lazaro – zobacz GALERIĘ >>