Suknie ślubne 2014: Alfred Angelo 

Alfred Angelo to firma rodzinna zajmująca się ślubnym biznesem od pokoleń. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Ameryce. Być może za sprawą tego, że w przeciwieństwie do konkurencji inspiruje się nie high fashion, a… ready- to- wear.

Przy znajomości inspiracji, nie dziwi już fakt, że oprócz klasycznych sukien ślubnych znajdziemy w kolekcji Alfred Angelo również białe damskie garnitury. Ta amerykańska marka szczyci się podążaniem za trendami i szerokim wyborem rozmiarów, fasonów, czy kolorów. Ubrania z metką Alfred Angelo to nie tylko suknie ślubne, to także stroje dla druhen i dzieci sypiących kwiatki. W ofercie znajdują się również kreacje dla pań w rozmiarze plus size.

Kolekcja na jesień 2014 to elegancka klasyka. Projektanci zachwycają różnorodnością. Zaprezentowali zarówno suknie z bogato zdobionymi gorsetami, jak i minimalistyczne propozycje. Ich kreacje są niezwykle kobiece i sprawiają wrażenie bardzo wygodnych. Ciekawym rozwiązaniem jest tkanina ułożona w kwiaty, która zdobi ramiona modelek. 

Modne suknie ślubne 2014 – Alfred Angelo jesień 2014 – GALERIA >>