Sophie Turner wzięła ślub, co więcej, była to druga ceremonia dla gwiazdy. Pierwsza odbyła się w Las Vegas tuż po gali wręczenia statuetek Billboard, kolejna, już bardziej zaplanowana, miała miejsce we Francji. A dokładnie na zamku Le Chateau de Tourreau w Sarrians. Wśród gości pojawili się m.in. Maisie Williams, Priyanka Chopra, bracia Jonas czy Ashley Graham. A co z suknią ślubną? 23-letnia Brytyjka w końcu ujawniła zdjęcia swojej kreacji. 

Stworzenie tej pięknej sukni ślubnej zajęło... aż 10 miesięcy. Było warto! Zobaczcie bajkową kreację znanej influencerki >>

Sophie Turner i Joe Jonas zostaną rodzicami! To potwierdzona informacja >>

Suknia ślubna Sophie Turner - mamy jej zdjęcia

Za projekt sukni ślubnej Sophii Turner odpowiedzialny był Nicolas Ghesquière, dyrektor kreatywny marki Louis Vuitton. Aktorka zdecydowała się na kreację z długimi rękawami i głębokim dekoltem w literę "V". Wrażenie robi również tył sukni, a zwłaszcza odkryte plecy i tren. Zobaczcie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sophie Turner (@sophiet) Lip 3, 2019 o 8:34 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@nicolasghesquiere) Lip 3, 2019 o 6:55 PDT

Joe Jonas i Sohie Turner: zaręczyny, historia związku

Joe Jonas i Sophie Turner ogłosili zaręczyny w połowie października 2017 roku. Zarówno 29-letni Amerykanin, jak i młodsza o siedem lat aktorka znana z serialu "Gra o tron" opublikowali wtedy fotografię z pierścionkiem zaręczynowym. Zdjęcie zawierało opis "She said yes" (po ang. zgodziła się). Para spotyka się od listopada 2016 roku. 

Wcześniej Joe Jonas był związany m.in. z Gigi Hadid, Ashley Greene, Demi Lovato, Camillą Belle, czy Taylor Swift.