Czyżby to był nowy trend wśród amerykańskich gwiazd? Jennifer Lopez i Ben Affleck to kolejna słynna para, która zdecydowała się sformalizować swój związek w amerykańskiej stolicy hazardu. Podobnie zrobili Joe Jonas i Sophie Turner, czy Kourtney Kardashian i Travis Barker. A jak wyglądała tego dnia JLo? Oczywiście zjawiskowo - filmik, na którym gwiazda pozuje w białej sukni ślubnej ma już ponad sto tysięcy polubień!

Suknia ślubna Jennifer Lopez to kostium z filmu, w którym zagrała gwiazda!

Jako pierwszy informację podał serwis TMZ, który doszedł do licencji na zawarcie małżeństwa. Przy okazji fani dowiedzieli się, że Jennifer Lopez postanowiła zmienić legalnie nazwisko na "Affleck". Czy to oznacza, że będziemy już mówić do niej tylko per Jennifer Affleck? Przecież na swoim panieńskim nazwisku Amerykanka zbudowała imperium. Cichy ślub zdziwił wielu, ale po co czekać? 18 lat od zerwania zaręczyn Jen i Ben w końcu są małżeństwem. 

Mimo że ślub odbył się w jednej z kaplic w Las Vegas (a dokładnie w  Little White Wedding Chapel) nie oznacza to, że Jennifer Lopez nie przygotowała się do tego wydarzenia. Za fryzurę odpowiadał oczywiście Chris Appleton. Słynny fryzjer gwiazd (do jego klientek należą też Kim Kardashian i Dua Lipa) zamieścił na swoim instagramie wideo, na którym widać suknię Lopez

W newsletterze do fanów Jennifer Lopez zdradziła, że suknia ślubna pochodzi ze "starego filmu", w którym celebrytka zagrała. Niestety nie udało nam się jeszcze namierzyć, o którą produkcję chodzi. Zobaczcie:

Jak podaje Page Six piosenkarka miała tak naprawdę dwie kreacje. Kreacja z koronkowymi rękawami (widać ją na selfie z Benem) pochodzi zę ślubnej kolekcji Zuhair Murad na sezon wiosna 2023: