Nowe ślubne zdjęcia, którymi Sophie Turner i Joe Jonas pochwalili się w social mediach, to pamiątkowe fotografie wykonane dokładnie dwa lata temu podczas ich zaślubin na zamku Château de Tourreau w Sarrians we Francji.Turner miała na sobie suknię, za którą odpowiedzialny był Nicolas Ghesquière, dyrektor kreatywny marki Louis Vuitton. Para pobrała się 29 czerwca 2019 roku i wczoraj właśnie świętowała swoją rocznicę. Z tej okazji Turner i Jonas przygotowali prezent dla swoich fanów: opublikowali na Instagramie niewidziane dotąd zdjęcia z dnia, w którym powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Aktorka podpisała swój post, na którym widać jak podskakuje z radości ze swoim mężem, w taki sposób: "Dwa lata jako Twoja żona, o matko, kocham Cię". Później dodała też galerię ujęć między innymi z imprezy przedślubnej, przygotowań, wesela, tortu, wieczoru panieńskiego, które skomentowała krótko: "Mówię poważnie... minęły dwa lata"

Słynna francuska influencerka Sabina Socol wzięła ślub, a my zakochałyśmy się w jej sukience. Prawdopodobnie masz ją w swojej szafie!>>

Joe Jonas nie pozostał jej dłużny: wrzucił kilka kadrów z przyjęcia oraz fotografię z ich pierwszego tańca. Podpis? "Najlepsze dwa lata w moim życiu. Kocham Cię Sophie". Sekcję komentarzy zalały zachwyty fanów tej dwójki, którzy gratulowali parze drugiej rocznicy ślubu. Co ciekawe, para stając na ślubnym kobiercu pod koniec czerwca 2019 tak naprawdę była już legalnie małżeństwem - postanowili pobrać się jeszcze w maju, dokładnie w Las Vegas po rozdaniu nagród Billboard Music Awards. Co roku świętują więc dwie rocznice zawarcia związku małżeńskiego. 

W lipcu zeszłego roku aktorka i muzyk zostali rodzicami dziewczynki. "Sophie Turner i Joe Jonas są niesamowicie szczęśliwi, że mogą ogłosić narodziny swojego dziecka" - ogłosił wówczas rzecznik prasowy pary. Córkę nazwano Willa. 

Sophie Turner i Joe Jonas zostali rodzicami! Informację potwierdził rzecznik prasowy pary>>

Więcej nowych zdjęć ze ślubu Sophie Turner i Joe Jonasa możecie obejrzeć w naszej galerii.