Nowości Netflix 2020: "Powiedzmy sobie TAK"

Nowa produkcja Netflix "Powiedzmy sobie TAK" opiera się na dobrze znanej formule reality show - uczestnicy pod okiem swojego przewodnika wykonują konkretne zadania i próbują się w nich odnaleźć. Tym razem temat dotyczy ślubów, a konkretnie tych z zaskoczenia, które wbrew pozorom wcale nie są takie proste w przygotowaniu - szczególnie, jeśli wszystko ma się naprawdę odbyć w tajemnicy. Jak czytamy w zapowiedzi: to "Reality show, w którym pary pokonują przeszkody w dążeniu do wymarzonego ślubu-niespodzianki zaplanowanego przez trzech ekspertów w niecały tydzień". Każdemu z uczestników mają pomagać projektant wydarzeń Jeremiah Brent, projektant mody Thai Nguyen i szef kuchni Gabriele Bertaccini.

Te informacje i poniższy trailer mówią wszystko: to będzie kolejna produkcja z rozmachem, którą pokochają nie tylko pary planujące własny ślub. Zresztą - zobaczcie sami (te sale, suknie, menu, dekoracje!):

Filmy o miłości: 8 najbardziej stylowych produkcji>>

Premiera 1 sezonu zaplanowana jest na 1 lipca 2020. Zapiszcie tę datę w kalendarzu - zwłaszcza, jeśli uwielbiacie amerykańskie seriale oraz programy z kategorii tych romantycznych i liczycie na szczęśliwe zakończenia.

Nowa komedia romantyczna Netflix "Love Wedding Repeat" będzie hitem. Sam trailer obejrzało już ponad milion osób>>

Najpiękniejsze suknie ślubne prawdziwych księżniczek, księżnych i królowych. Zobacz zachwycające kreacje Grace Kelly, Diany Spencer i innych>>