Suknie ślubne Disney

Ślub jak z bajek Disneya? Nic prostszego. The Walt Disney Company w końcu zdało sobie sprawę, jak duży wpływ ma na romantyczne decyzje milionów osób na całym świecie. I chociaż w ramach organizacji Disney's Fairy Tale Weddings & Honeymoons, które amerykańska firma uruchomiła w 1991 roku zorganizowano już ponad czterdzieści tysięcy bajkowych ślubów, to dopiero teraz Disney zdecydowao się pójść o krok dalej i wypuścić własną kolekcję sukien ślubnych, oddających hołd kobiecym bohaterkom znanych animacji.

Nie inaczej. Projekty inspirowane są bajkowymi księżniczkami - w tym Aurorą ("Śpiąca królewna"), Jasmine ("Alladyn"), Arielką ("Mała syrenka"), Bellą ("Piękna i Bestia"), Roszpunką, Kopciuszkiem i Pocahontas i zostaną premierowo pokazane już w kwietniu, podczas New York Bridal Fashion Week. Już teraz jednak można podejrzeć poszczególne modele na Instagramie @disneyweddings. Projekty charakteryzują się wyraźnymi detalami, klasycznym stylem i znacznym,c czasem wręcz dosłownym nawiązaniem do postaci (przykładem może być suknia ślubna syrenka w stylu Ariel).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @disneyweddings Lut 14, 2020 o 7:01 PST

Najpiękniejsze miejsca na wesele w Polsce. Top 8 sal weselnych, w których zakochacie się od pierwszego wejrzenia>>

Marzy Wam się ślub w takim niepowtarzalnym klimacie? Suknie ślubne Disney będzie można kupić wiosną między innymi w mieszczących się w Toronto i Nowym Jorku salonach Kleinfeld Bridal. W kolekcji ma znaleźć się aż szesnaście modeli w rozmiarach XS do XL, których cena będzie wahać się między 1,2 a 10 tysięcy dolarów. Za produkcję kolekcji odpowiada Allure Bridals. 

Suknia ślubna z sieciówki. Oto 10 najpiękniejszych wiosennych modeli, które wyglądają drożej niż w rzeczywistości>>