Od kilku dni serwisy plotkarskie mówią tylko o jednym - Ariana Grande została żoną i w tajemnicy przed całym światem wyszła za agenta nieruchomości Daltona Gomeza. Sakramentalne "TAK" powiedzieli sobie dokładnie 15 maja podczas ceremonii, na którą zaproszono tylko 20 najbliższych osób. Ślub miał miejsce w Montecito, w posiadłości artystki, a na zdjęciach, które Grande opublikowała przedwczoraj na swoim Instagramie, możemy zobaczyć piękne wnętrza pełne świec i wiszących kwiatów oraz świeżo upieczonych małżonków w radosnych uściskach. Dalton Gomez i Ariana Grande zawarli związek małżeński po około roku znajomości (zaręczyli się w grudniu 2020 roku po kilku miesiącach związku). 

Suknia ślubna Ariany Grande to hołd oddany Audrey Hepburn? Ta minimalistyczna i elegancka kreacja robi furorę na Instagramie>>

Ogromne emocje wzbudziła suknia ślubna gwiazdy: Ariana Grande wystąpiła w długiej jedwabnej kreacji z dekoltem w kształcie serca, z odkrytymi plecami i rozcięciem na udzie. Została ona zaprojektowana specjalnie dla niej przez Verę Wang na wzór kreacji Jo Stockton (w tej roli Audrey Hepburn) w filmie "Zabawna buzia" z 1957 roku. Do tego piosenkarka dobrała tiulowy welon o średniej długości z kokardą, srebrną biżuterię z perłami i białe sandałki na platformie od Giuseppe Zanotti. 

To jednak nie wszystko wokół ślubnych newsów Grande-Gomez. Świeżo upieczona małżonka w czwartkowy wieczór wystąpiła z The Weeknd podczas gali 2021 iHeartRadio Music Awards w Dolby Theatre w Los Angeles (wykonali wspólnie numer „Save Your Tears (Remix)”), a jej fani dopatrzyli się na palcu połyskującej... obrączki. To pierwszy raz od zawarcia związku małżeńskiego, kiedy mogliśmy zobaczyć Grande publicznie. Wideo z występu możecie obejrzeć poniżej:

Kim jest Dalton Gomez - mąż Ariany Grande?>>