Taika Waititi i Rita Ora poznali się w 2018 roku, a ich znajomość od razu przerodziła się w prawdziwą przyjaźń. Gwiazda muzyki oraz gwiazda filmu szybko zdali sobie jednak sprawę, że łączy ich coś więcej - w 2019 r. Waititi rozstał się z producentką filmową Chelsea Winstanley, z którą ma dwie córki i zaczął spotykać się z Ritą Orą, co oficjalnie zostało potwierdzone wiosną 2021 r., a ich debiut na czerwonym dywanie przypadł na premierę filmu "The Suicide Squad"

Jennifer Lopez już 20 lat temu przewidziała, że weźmie ślub w Las Vegas? „Miłość jest cierpliwa”>>

Od tej pory on i wokalistka są nierozłączni. Niewiele jednak, poza wspólnymi zdjęciami z czerwonego dywanu, można znaleźć w internecie na temat ich związku, bo Rita Ora i Taika Waititi bardzo chronią swoją prywatność. Mimo to jakiś czas temu twórca "Jojo Rabbit" i "Thora" opublikował w social mediach wspólną fotografię z ukochaną, którą opatrzył podpisem: „Pierwsze zdjęcie zrobione w noc, kiedy się spotkaliśmy. Od tego czasu byliśmy kumplami. Rok temu postanowiliśmy skomplikować sprawy, ale wszystko i tak stało się łatwiejsze”

Z kolei piosenkarka w wywiadzie dla "The Independent" przyznała: „Nie spodziewałam się, że znajdę miłość w Australii, ani nawet jej nie szukałam”

W czerwcu pojawiła się informacja, że Ora i Waititi planują ślub. Od tego momentu minęły dwa miesiące i, według serwisów plotkarskich, celebrycka para jest już małżeństwem. Ceremonia miała odbyć się zgodnie z planem - w sekrecie oraz w otoczeniu najbliższych i przyjaciół. Potwierdzeniem tego wszystkiego zdaje się być zdjęcie, które Rita Ora pokazała na Instagramie: fani piosenkarki dopatrzyli się tam obrączki. Gwiazda miała też po ślubie zmienić nazwisko z Rita Ora na Rita Ora-Waititi.

Anya Taylor-Joy i Malcolm McRae wzięli ślub? Gwiazda "Gambit Królowej" miała powiedzieć "tak" podczas małej ceremonii w USA>>

Przedstawiciele Ory i Waititi nie skomentowali jeszcze tych doniesień na temat ślubu.