Światowe trendy na rynku bieliźnianym mówią, że po okresie pandemii, który większość z nas spędziła w bieliźnie sportowej, bawełnianej a część w ogóle zrezygnowała z noszenia biustonosza, powraca potrzeba zakładania bielizny bardziej ozdobnej, koronkowej, ze starannym wykończeniem. Zwracamy się bardziej w kierunku subtelności, dlatego to biel i kość słoniowa dominują teraz w trendach. OBSESSIVE w nowej kolekcji bielizny ślubnej podąża tym tropem, oferując swoim klientkom biustonosze typu push up wykończone koronkowym pasem pod biustem czy pięknie zbierające biust miseczki, gdzie satyna łączy się z koronką. 

Dedykowana ślubnym okazjom bielizna jest zbyt  piękna, by ograniczać jej noszenie do tej jednej nocy w życiu.

Szczególnie, że proponowany w kolekcji gorset zabudowany czy konturowy model Cameliana można swobodnie założyć na specjalną okazję w połączeniu z męskim garniturem czy choćby klasycznymi dżinsami i marynarką. Pończochy i pas na pewno są na specjalne okazje, ale koronki pod dresem to trochę perwersyjny pomysł, który dodaje codzienności pikanterii. Tak nosi się Hailey Bieber czy Kendall Jenner, przykład możemy więc brać od najlepszych. 

Kolekcję ślubną OBSESSIVE uzupełnia satynowy komplet Prima Neve przeznaczony do spania. Krótkie szorty i koszulka na szerszych ramiączkach wykończone drobną koronką z powodzeniem sprawdzą się i przy innych okazjach w sypialni. 

Bielizna OBSESSIVE w ogóle sprawdzi się nie tylko w sypialni, bo chętnie zaanektują ją do swojej szafy te dziewczyny, które potrzebują emocji nie tylko od święta. Temperatura za oknem idzie w dół, nakładamy na siebie coraz więcej warstw ciepłej, otulającej odzieży i na długie miesiące znikamy pod kocykiem. Trudno uwierzyć, że jeszcze kilka tygodni temu chodziłyśmy w sukienkach na ramiączkach, eksponując opaleniznę. 

Tweed, wełna, sztruks, czy w wersji domowej bawełniane dresy, to może i miła odmiana, ale nie kiedy odbywa się kosztem naszego samopoczucia. Jakkolwiek wygoda to obowiązujący trend we współczesnej modzie, ubranie zmienia sposób w jaki się czujemy. Wpływa na nasz ogląd samych siebie i poczucie atrakcyjności.

 Taką rolę dzisiaj pełni bielizna, która dobrze dobrana sprawia że nosisz się inaczej, prościej trzymasz klatkę piersiową, inaczej układasz szyję.

Bielizna OBSESSIVE może stać się właśnie ratunkiem na zimowe dni, gdy z niechęcią spoglądasz na ciepłą i praktyczną odzież. Bo to, że dopełnia strój oficjalny, biznesowy garnitur czy wyjściową sukienkę, jest dla każdego oczywiste ;) foto: @grzegorz_pastuszak
stylizacja: @majanaskretska 
włosy: @piotrso.hair
makijaż: @izakucmierowska @das_agency


Instagram: https://www.instagram.com/obsessivelingerie/