Ślub z ukochaną osobą w gronie rodziny i przyjaciół, we wspaniałej sukni i dobrze skrojonym garniturze, przy pięknej pogodzie w miejscu, które zapiera dech w piersiach i aż prosi się o relację na wszystkich możliwych kanałach social media... Czy coś może pójść tak bardzo nie tak, że ten "najpiękniejszy dzień w życiu" okaże się najgorszym (a przynajmniej bogatym w pecha i niezręczne sytuacje)? Przyjaciółka panny młodej, którą łączyło coś z jej bratem - oczywiście w tajemnicy, były chłopak głównej bohaterki, który upija się z miłości, złośliwa kuzynka z ciętym językiem, masa pomyłek i dramatów urastających do ogromnej rangi wraz z kolejnym toastem. Wymieniać można bez końca. 

Filmy romantyczne na Netfliksie>>

Przy tym wszystkim Jack, brat panny młodej, stawia sobie za misję, by ślub jego siostry przebiegł sprawnie i bez żadnych problemów. Niestety - te zdają się namnażać z każdą minutą trwania tego wieczoru: od byłych partnerów, alkoholowe przesadne szczerości, po serum nasenne, które przypadkiem trafia do kieliszka nie tej osoby, której powinno. 

A to nie wszystko, bo - jak zapowiadają zagraniczne serwisy - Jack ma przeżywać alternatywne wersje wesela, aż w końcu uda mu się wszystko doprowadzić do porządku. Dzień świstaka w wersji romantycznej? Niewykluczone. 

Słynne filmy, w których znajdziesz inspiracje na ślub czy wesele>>

Zresztą - zobaczcie trailer tej nowej produkcji Netflix:

W nowej komedii romantycznej Netflix zobaczymy takie nazwiska, jak Sam Claflin, Eleanor Tomlinson, Olivia Munn i Freida Pinto. Premiera "Love Wedding Repeat" na platformie już 10 kwietnia, czyli za tydzień, a już wypuszczony wczoraj trailer dorobił się ponad miliona odsłon. Szykuje się kolejny netfliksowy hit. 

Ślub w czasach zarazy. Czy odwołać ceremonię i wesele z powodu koronawirusa, a może lepiej je przełożyć?>>

Ten nowy serial Netflix ma rekordowe wyświetlenia! Oglądało go więcej osób niż "Stranger Things 2" >>