Nowa kolekcja Zień Mariage miała swoją premierę podczas Polskiej Gali Ślubnej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Pokaz odbył się we współpracy z marką Apart, która udostępniła luksusową biżuterię, uzupełniającą stylizacje modelek. To kolejna odsłona współpracy Macieja Zienia i marki luksusowej biżuterii. Pamiętacie piękne zdjęcia Anji Rubik Sashy Knezevica w stylizacjach ślubnych od Zień i Apart?

Anja Rubik i Sasha Knezevic w sesji promującej Apart i Zień MariageNowe projekty Zienia wpisały się ogólnoświatową tendencję w modzie ślubnej – powrót do tradycji. Vera Wang Oscar de la Renta w najnowszych kolekcjach powrócili do klasycznej bieli i lubianego przez panny młode fasonu z obcisłym gorsetem i obfitą, rozszerzającą się spódnicą. Wiele kreacji o podobnym kształcie "dzwonka" znajdziecie w nowej kolekcji Zień Mariage. Nie znaczy to, że projektant zrezygnował z charakterystycznych dla siebie elementów. Wielokrotnie pojawia się wielowarstwowy, jedwabny szyfon, układający się jak płatki kwiatu, ze słynnej (i chętnie kopiowanej) sukni Alicji Bachledy-Curuś z 35. Festiwalu w Gdyni. 

Wielbicielki projektanta znajdą w kolekcji także inne hity – biżuteryjne paski i mniej tradycyjne, jedwabne kreacje spowijające ciało panny młodej jak antyczna tunika. Doceniamy także piękne drapowania i lekkie odstępstwa od tradycji – piękny, zimny beż i kreacje skrócone do wersji midi.

GALERII znajdziecie zdjęcia z pokazu.

Ale to nie wszystko! Maciej Zień dołączył do grupy topowych projektantów, których kolekcje są dostępne w sprzedaży internetowej w butiku mostrami.pl. W ofercie znajdziecie najnowszą kolekcję "Hurricane" – linię główną i tańszą – Zień-à-porter.