Dzięki opcji "Plus One" w aplikacji Tinder, inni użytkownicy będą wiedzieli, że szukamy osoby towarzyszącej na wesele czy też inną imprezę, lub sami chcemy taką osobą być. Funkcja będzie częścią niedawno uruchomionej zakładki "Eksploruj", która dobiera pary według zainteresowań, nastroju, aktywności i innych kryteriów. 

Pójdziesz ze mną na wesele? Zapytaj na Tinderze

Niektórym szukanie partnera na wesele przychodzi z łatwością, a innym sprawia ogromny problem. Nowa opcja Tindera jest idealnym rozwiązaniem, lecz wywołała niemałe kontrowersje. Pójść z nieznajomym na randkę to zupełnie co innego niż zabrać kogoś na wesele do rodziny i przyjaciół. 

Wiemy, że wielu z naszych użytkowników szuka Plus One na następny ślub i cieszymy się, że możemy teraz dać im możliwość zrobienia tego na Tinderze - powiedział Kyle Miller, wiceprezes Tindera ds. innowacji produktowych 

Co więcej, dzięki współpracy z WeddingWire, pierwsze 100 osób, które zarejestrują się na Tinderze jako "Plus One", dostaną nagrodę w wysokości 460 dolarów. Ta kwota nie jest przypadkowa, ponieważ według WeddingWire jest to średnia kwota wydawana na uczestnictwo w imprezie weselnej. 

Skorzystalibyście z tej opcji?