Najlepsza data na ślub w roku 2023 przypada już wkrótce, więc lepiej zaplanuj skromną ceremonię lub spontaniczny ślub bez świadków, który będziesz wspominać do końca życia. Data ślubu, jakiej w tym roku należy unikać, jest wciąż oddalona o kilka miesięcy. Masz jeszcze trochę czasu, aby wszystko dokładnie przemyśleć.

Jakiej daty ślubu należy unikać w 2023 roku?

Z punktu widzenia astrologii 9 sierpnia 2023 będzie najgorszą datą na ślub. Uderzy w nas wtedy retrogradacja Wenus, która komplikuje życie miłosne. Gdy planeta miłości znajduje się w pozornym ruchu wstecznym, wszelkie związki i romanse są narażone na kryzys. To nie czas na małżeństwo, lecz przemyślenie, czy twój wybranek jest "tym jedynym". Ponieważ retrogradacja Wenus potrwa od 22 lipca do 3 września w ognistym znaku Lwa, odradza się brać ślubów w tym przedziale czasowym. Ci, którzy marzą o romantycznej ceremonii w szczycie lata, powinni dobrze się zastanowić. 

9 sierpnia Wenus zrówna się z Uranem w Byku, wywołując poważne komplikacje w związkach.

W rezultacie to najgorsza data na ślub w 2023 roku. Nieszczęścia będą nieuniknione.

Gdy Wenus spotka się z Uranem, planetą buntu i nieładu, fundament, na którym zbudowano relacje, mocno się zachwieje. Jedni doznają wtedy przebudzenia, a drudzy zmierzą się z niewygodną prawdą. Jedno jest pewne - każdy poważny związek w tym czasie zostanie wystawiony na próbę. Jeśli planujesz wysłać zaproszenia ślubne z tą niekorzystną datą, właśnie teraz powinnaś rozważyć inne opcje.

Kiedy jest najszczęśliwszy dzień na ślub w 2023 roku?

Najlepszym miesiącem na ślub w 2023 roku będzie marzec, do którego pozostało nam zaledwie kilka dni. Najszczęśliwszą datą na ślub jest 1 marca, a więc radzimy prędko się zdecydować. W tym szczególnym dniu koniunkcja Wenus i Jowisza w Baranie zagwarantuje, że szybki obrót spraw zadziała na twoją korzyść. Baran zwykle rzuca wyzwania planecie miłości, lecz ze wsparciem Jowisza ten aspekt przyniesie obfitość, radość, powodzenie i wzrost. Ponieważ ów koniunkcja będzie miała miejsce w zorientowanym na działanie znaku ognia, spontaniczne decyzje dostaną zielone światło. Cicha, skromna ceremonia lub ślub w Las Vegas? Zrób to, co podpowiada ci serce. Nie czekaj na kolejny znak.

Dodatkowo 1 marca 2023 Słońce i Księżyc utworzą harmonijny trygon. Ten aspekt wesprze miłosne działania. Ponieważ Słońce znajduje się w romantycznych Rybach, a Srebrny Glob zadomowi się w rodzinnym Raku, kosmos pośle w waszą stronę pozytywne wibracje. 

Jedynym wyzwaniem tego dnia będzie spotkanie Merkurego z Saturnem w Wodniku. Ów tranzyt może wywołać wątpliwości, jeśli chodzi o podjęcie nagłej decyzji. Na szczęście korzystna siła Wenus i Jowisza z pewnością przyćmi te lęki, dając ci wiarę w pomyślną przyszłość. Pokonaj strach i zaufaj temu, co oferuje ci Wszechświat. 

Marzec 2023 - horoskop na ten miesiąc >>