17.07.2017

Kilka miesięcy po ceremonii możemy wreszcie zobaczyć jak Miranda Kerr wyglądała w sukni ślubnej. Modelka zaprezentowała swoją piękną kreację od Dior na instagramie oraz w materiale upublikowanym na stronie internetowej amerykańskiej edycji Vogue.

Zobacz klip z Mirandą Kerr:

29.05.2017

Miranda Kerr i Evan Spiegel wzięli ślub - to już oficjalne! Słynna para powiedziała sobie "tak" 27 maja podczas ceremonii zorganizowanej w domu Spiegela w Brentwood (Kalifornia). Jak podają amerykańskie serwisy internetowe było to prywatne wydarzenie, zaproszono jedynie 50 osób. Nie wiemy, czy oprócz rodziny i przyjaciół pojawiły się gwiazdy lub modelki (goście przyjechali na wesele limuzynami z przyciemnionymi szybami). Podobno było bardzo romantycznie.

Miranda Kerr i Evan Spiegel wzięli ślub!

Przypomnijmy, pan młody to 26-letni przedsiębiorca internetowy, jeden z założycieli i dyrektor generalny (CEO) popularnego Snapchata. Do zaręczyn doszło w lipcu ubiegłego roku, australijska modelka poinformowała swoich fanów o tym wydarzeniu poprzez instagram i Snapchat.

To drugie małżeństwo dla 34-letniej Mirandy Kerr - w 2010 roku poślubiła aktora Orlando Blooma (mają syna Flynna, urodzonego 6 stycznia 2011 roku). Separacja pary nastąpiła w 2013 roku. Dwa lata później Kerr zaczęła spotykać się z Spiegelem, którego poznała w 2014 roku podczas kolacji zorganizowanej przez dom mody Louis Vuitton w nowym Jorku.