Meghan Markle od kilku tygodni przygotowuje się do ślubu z księciem Harrym. Kilka tygodni temu oficjalnie potwierdzono zaręczyny brytyjskiego księcia ze znaną aktorką. Od tamtej pory media codziennie podają kolejne informacje dotyczące związku Meghan Markle i księcia Harry'ego, kariery Amerykanki, jak doszło do zaręczyn, a także o jej rodzinie, pierścionku zaręczynowym, czy poprzednich związkach gwiazdy serialu "W garniturach". Zaledwie pięć dni temu potwierdzono datę ślubu słynnej pary. Meghan Markle i książę Harry powiedzą sobie "tak"19 maja 2018 roku w późnogotyckiej kaplicy św. Jerzego, znajdującej się z zamku Windsor. Teraz do sieci trafiły szkice z projektami kreacji ślubnej. Czy tak będzie wyglądała suknia ślubna Meghan Markle?

Suknia ślubna Meghan Markle

Jak podaje amerykański serwis TMZ, rysunki pochodzą z atelier projektantki Inbal Dror. Izraelka potwierdziła, że skontaktował się już z nią ktoś z otoczenia rodziny królewskiej. Dizajnerka przygotowała trzy skecze. Jej propozycje znacząco różnią się od kreacji, jaką miała na sobie Kate Middleton. Czy Meghan Markle zdecyduje się na suknię ślubną właśnie od niej? Inbal Dror ma na swoim koncie współpracę z kilkoma gwiazdami, m.in. Beyonce, czy Naomi Watts. 

Meghan Markle i książę Harry: jak się poznali?

W wywiadzie udzielonym telewizji BBC, Meghan Markle i książę Harry ujawnili, jak doszło do pierwszego spotkania - był to lipiec 2016 roku. Okazało się, że swatką była wspólna koleżanka pary (która woli pozostać anonimowa). Meghan nic nie wiedziała o Harrym. Zapytała tylko wspólną znajomą o to, czy jest miły. Książę również nie wiedział kim jest Markle - nigdy nie oglądał serialu "W garniturach" ("Suits"), w którym Amerykanka gra jedną z głównych ról.

"Po trzech, czterech tygodniach udało mi się ją przekonać, żeby pojechała ze mną do Botswany, gdzie obozowaliśmy pod gwiazdami", ujawnił książę Harry.