Meadow Walker wzięła ślub

Zdjęcia z bajkowego ślubu Meadow Walker i Louisa Thorntona-Allana pojawiły się na Instagramie modelki 22 października, czyli dokładnie 2 miesiące po ogłoszonych zaręczynach pary. Jak jednak donosi amerykański Vogue, ceremonia miała odbyć się już kilka tygodni temu i być trzymana w sekrecie aż do teraz. Sakramentalne „tak” narzeczeni powiedzieli sobie na jednej z rajskich plaż Republiki Dominikańskiej. Towarzyszyło im w tym niewielkie grono najbliższych przyjaciół oraz rodzina. Nie zabrakło także pewnego gościa specjalnego... 

Dziś wszystkie światowe media rozpisują się o wzruszających zdjęciach i nagraniach z wydarzenia przedstawiających moment prowadzenia panny młodej do ołtarza. W rolę tę wcielił się bowiem gwiazdor serii filmów „Szybcy i wściekli”, prywatnie najlepszy przyjaciel tragicznie zmarłego w wypadku samochodowym (2013) Paula Walkera oraz ojciec chrzestny modelki. Musicie to zobaczyć! 

Suknia ślubna Meadow Walker 

Były wzruszenia, teraz czas na zachwyty. I wcale nie mamy tu na myśli malowniczej scenerii Dominikany (a przynajmniej nie tylko). Prawdziwą furorę zrobiła suknie ślubna 22-letniej panny młodej. Jako modelka Meadow Walker ze światem fashion związana jest od lat. Współpracowała między innymi z takimi markami jak Simone Rocha, Anna Sui, Gabriela Hearst, Zara czy Givenchy. To właśnie Matthew Williams, dyrektor kreatywny ostatniego z wymienionych domów mody, zaprojektował kreację ślubną młodej gwiazdy. Całość uzupełniła luksusowa biżuteria od Tiffany & Co.