Mimo oczywistych koneksji rodzinnych, Lara Gessler od dawna intensywnie pracuje nad kreacją własnego wizerunku. Po zdobyciu prestiżowego wykształcenia w Londynie, wróciła do Warszawy aby założyć cukiernię Słodki Słony, która szybko stała jednym z ulubionych miejsc Warszawiaków. Dodatkowo wspiera również zarządzanie inną rodzinną restauracją, a niedawno wydała także książę „Słodki zielnik Lary Gessler". Kolejnym wyzwaniem okazało się zaprojektowanie swojej kolekcji sukien ślubnych!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler) Lis 5, 2018 o 9:15 PST

Pod zdjęciami kolekcji, którymi podzieliła się z fanami na Instagramie, pisze: „Kochani! Jest mi bardzo miło wreszcie podzielić się z wami tym nad czym ostatnio tak dużo pracowałam! Po cudownej współpracy przy mojej sukience ślubnej w zeszłym roku postanowiłyśmy razem z Asią Kubiak z @julietteatelier połączyć kreatywne siły i stworzyć wspólnie kolekcję sukienek ślubnych... w moim stylu. Jest wygodnie, romantycznie czasem seksownie a przede wszystkim bardzo BOHO!”

Suknie wchodzące w skład kolekcji Lara & Lace Boho Bride inspirowane są kreacją, w której we wrześniu 2017 roku podczas swojego ślubu, wystąpiła sama Lara Gessler. Na pierwszy plan wychodzą tu delikatne koronki i niezwykle zmysłowe, głębokie dekolty (również te na plecach!). Oprócz klasycznych długości maxi z trenem, wśród pozostałych propozycji, swoje miejsce znalazły także krótkie, dziewczęce modele z kołnierzykiem. Córkę najpopularniejszej polskiej restauratorki poznajemy nie tylko w roli projektantki, ale także modelki. Autorem zdjęć do niezwykle romantycznej kampanii sukni ślubnych Lara & Lace Boho Bride został Wojtek Affek.