Kirsten Dunst i Jesse Plemons spotkali się na planie drugiego sezonu „Fargo” w 2015 roku. Aktorka była wtedy związana z Garrettem Hedlundem. Nić porozumienia, jaka nawiązała się między nią a Plemonsem w czasie zdjęć doprowadziła do zakończenia relacji. Po latach wspominali, jak niemal od razu zrozumieli, że mogliby stworzyć dobraną parę.

Natychmiast, bez wymiany zbyt wielu słów, spojrzałem jej w oczy i zobaczyłem piękną, słodką, przyjazną osobę” – powiedział Jesse podczas odsłonięcia gwiazdy ukochanej w Hollywood Walk of Fame. Równie entuzjastycznie o partnerze wypowiadała się Dunst w rozmowie z „The New York Times”:

Byliśmy dwojgiem ludzi, którzy pracowali bardzo podobnie i czułam, że to moja bratnia dusza. Wiedziałam, że będzie w moim życiu na zawsze.

Kirsten Dunst i Jesse Plemons wzięli ślub na Jamajce

Przeczucie okazało się trafne, bo po sześciu latach wspólnego życia aktorska para powiedziała sobie „tak”. Kirsten Dunst i Jesse Plemons postanowili obiecać sobie miłość i wierność w otoczeniu rajskich krajobrazów. W tym celu aktorzy zaprosili najbliższych na Jamajkę. Informator „Page Six” zdradził, że ceremonia miała miejsce w ostatni weekend w luksusowym ośrodku GoldenEye. Jeśli nazwa kojarzy Wam się z Jamesem Bondem – słusznie! To właśnie w tym miejscu Ian Fleming miał pisać powieści o przygodach agenta 007. Doniesienia o ślubie potwierdził reprezentant aktorki, ale nie zdecydował się na ujawnienie szczegółów przyjęcia.

Kirsten Dunst i Jesse Plemons – życie prywatne i zawodowe

Według wcześniejszych informacji para zaręczyła się już w styczniu 2017 roku. Rok później na świat przyszło ich pierwsze dziecko – syn Ennis. W zeszłym roku dołączył do niego brat James Robert. Gwiazda „Melancholii” i „Marii Antoniny” wyznała, że od dawna chciała zostać żoną Plemonsa, ale plany zostały przesunięte ze względu na trwającą pandemię i drugą ciążę: „Na tym etapie musimy się pobrać. To jest niedorzeczne. Po prostu nie zaplanowaliśmy jeszcze ślubu. Nie chciałam zajść w ciąże, wyjść za mąż, urządzić przyjęcia i nie móc bawić się ze wszystkimi”.

Wszystko wskazuje na to, że ostatecznie doszło do happy endu, nawet pomimo napiętego grafiku aktorów. W zeszłym roku para ponownie pojawiła się razem na ekranie w dramacie „Psie Pazury”, za który zostali nominowani do Oscarów. Kirsten pracuje obecnie nad nową produkcją twórcy „Ex Machiny”. Film „Civil War” ma wejść do kin w 2023 roku. Aktorka sprawdzi się również w roli reżyserki. W komediodramacie „Szklany klosz” zobaczymy między innymi Jessego Plemonsa i Dakotę Fanning. Fani wyczekują również ewentualnego cameo aktora w finałowych odcinkach „Zadzwoń do Saula”. Czy Plemons powróci do roli Todda z „Breaking Bad”? Przekonamy się już niebawem.