Kate Upton, Chrissy Teigen i ślubne bikini - historia jednej plotki

Wszystko zaczęło się od naszego ulubionego serwisu satyrycznego Buzfeed.com i uruchomiło lawinę artykułów na temat ślubnych bikini w zagranicznych i polskich serwisach. W skrócie wersja Buzzfeed brzmiała tak: "Wow, ślubne bikini istnieją. Modelka bikini Chrissy Teigen projektuje je dla Beach Bunny. Zobaczcie kampanię z Kate Upton". Krótkie sprostowanie:

  • ślubne bikini istnieją i to od lat. Prekursorką gatunku była chyba... Pamela Anderson. Beach Bunny co roku wypuszcza ślubną minikolekcję, a Kate Upton reklamowała je już w 2011 i 2012 r. Występuje też w pokazach marki, które zamyka właśnie jako plażowa panna młoda.
  • Zdjęcia, które pokazał Buzzfeed, a za nim dziesiątki serwisów, promują kolekcję 2012.
  • Chrisssy Teigen, czyli 27-letnia modelka bikini i narzeczona Johna Legend, nie jest żadną projektantką. Dla Beach Bunny stworzyła kolekcję gwiazdorską, która debiutuje w tym sezonie. Twarzą oczywiście będzie Kate Upton. Zdjęcie z planu pojawiło się na Instagramie Chrissy. Na zdjęciach lookbookowych kolekcji oglądamy samą Teigen.

Rozdmuchanie newsa do poziomu ogólnoświatowego bierze się zapewne z absurdalności koncepcji ślubnego bikini. Podczas gdy większość z nas unika białych kostiumów dwuczęściowych, żeby uniknąć skojarzeń z bielizną, amerykańska marka zachęca do brania ślubu w niezbyt ładnym staniku z falbaną. Na pewno jednak istnieją dziewczyny marzące o romantycznym ślubie na plaży w stylu Pameli Anderson, skoro Beach Bunny może dyktować wygórowane ceny bikini ślubnych. Z aktualnie dostępnych modeli najtańszy kosztuje 188 dolarów, a najdroższy - 308 (ok. 990 zł!). Jak donosi Buzzfeed, sama Chrissy Teigen bierze ślub w przyszłym miesiącu, nad włoskim jeziorem Como. Założy tradycyjną suknię od Very Wang.

Zobacz zdjęcia w GALERII, aby poznać śmieszno-straszny

świat ślubnych bikini >>>