Zaręczyny Jennifer Lopez i Bena Afflecka: historia

Pierwsze doniesienia na temat ponownych zaręczyn Jennifer Lopez i Bena Afflecka po latach pojawiły się w marcu, kiedy paparazzi sfotografowali gwiazdę na zakupach, a jej fani dopatrzyli się diamentowego pierścionka na palcu lewej dłoni. Kiedy piosenkarka i aktorka zauważyła fotoreporterów, natychmiast odwróciła diament, by nikt nie mógł dojrzeć detali. Dopiero po jakimś czasie para potwierdziła przypuszczenia o planowanym ślubie, a J.Lo na swoim blogu onthejlo.com oraz w dołączonym do niego newsletterze opowiedziała o szczegółach zaręczyn.

"Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że twoje największe marzenie może się spełnić? W sobotnią noc, będąc w moim ulubionym miejscu na ziemi (w kąpieli z bąbelkami), mój ukochany ukląkł na jedno kolano i oświadczył się.

Byłam całkowicie zaskoczona i po prostu spojrzałam mu w oczy, uśmiechając się i płacząc, jednocześnie starając się nie wracać do tego, że po dwudziestu latach sytuacja się powtarza, dosłownie zaniemówiłam, a on powiedział: 'Czy to oznacza tak?'. Powiedziałam TAK, oczywiście, że to TAK! Uśmiechałam się tak szeroko, a łzy spływały mi po twarzy, czując się niesamowicie szczęśliwa i pełna. Nie było to w ogóle nic nadzwyczajnego, ale to była najbardziej romantyczna rzecz, jaką kiedykolwiek mogłam sobie wyobrazić… Po prostu spokojna sobotnia noc w domu, dwoje ludzi obiecuje, że zawsze dla siebie będą. Dwoje bardzo szczęśliwych ludzi, którzy dostali drugą szansę na prawdziwą miłość" podsumowała we wpisie o zaręczynach Lopez.

Drugi ślub Jennifer Lopez i Bena Afflecka odbędzie się za kilka dni?>>

Pierścionek zaręczynowy Jennifer Lopez: szczegóły

Jennifer Lopez ma na swoim koncie kilka pierścionków zaręczynowych, jednak ten ostatni, który otrzymała od Bena Afflecka, robi największe wrażenie. Imponujących rozmiarów diament pozyskany przez Ilana Portugaliego z Beverly Hills Diamonds i projektu duetu amara Rahaminov i Nicol Goldfiner z Rahaminov Diamonds, ma zielony kolor. To druga w kolejności najrzadsza barwa diamentu zaraz po czerwieni i szczególnie ważny odcień dla J.Lo. Zieleń jest ulubionym kolorem gwiazdy, który - jak twierdzi - przynosi jej szczęście. "Zawsze mówię, że kolor zielony jest moim szczęśliwym kolorem. Może pamiętacie pewną zieloną sukienkę. Zdałam sobie sprawę, że w moim życiu było wiele momentów, w których działy się niesamowite rzeczy, kiedy nosiłam zielony kolor"

Znawca diamentów Ilan Portugali podkreślił w medialnej wypowiedzi, że zielone diamenty są nie tylko bardzo rzadkie, ale też jednocześnie ogromnie pożądane i poszukiwane. Dodał też, że jego zdaniem taka właśnie barwa pierścionka zaręczynowego przywodzi na myśl "szczęście" (czyli J.Lo ma rację!), a także "synchronizację natury ze spokojem". Jego powstawanie można zobaczyć na Instagramie Beverly Hills Diamonds, a zdjęcia pierścionka na placu Jennifer Affleck - na wspomnianym blogu gwiazdy.

Jennifer Lopez i Ben Affleck – historia miłości. Dlaczego się rozstali? Kiedy do siebie wrócili?>>

Jennifer Lopez – dieta i ćwiczenia, które stoją za jej fenomenalną sylwetką >>>