Niemiecka blogerka Marie von Behrens, znana także jako MVB, pochwaliła się w weekend na Instagramie zdjęciami ze swojego ślubu. Behrens stanęła na ślubnym kobiercu dzień przed swoimi 25. urodzinami i wyszła za swojego wieloletniego partnera. Postanowiła się nawet podzielić przemyśleniami z tego dnia i opublikowała w sieci wzruszający liścik: "Moje serce jest pełne. Dziś poślubiłam swojego najlepszego przyjaciela; miłość mojego życia, najbardziej niesamowitą osobę, jaką znam i tą, która na zawsze zmieniła moje życie. Tak bardzo cię kocham i nie mogłabym być bardziej dumna z bycia twoją żoną. Na zawsze będziemy 'partners in crime'". W kolejnym poście dodała: "Obudziłam się dziś rano, gdy mój mąż powiedział: 'Dzień dobry moja piękna żono, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin' i to już był punkt kulminacyjny dzisiejszego dnia"

Suknie ślubne gwiazd: najpiękniejsze i najbardziej zaskakujące kreacje, które nie były koloru białego. Te aktorki i piosenkarki przełamały schemat>>

Na pięknych i charakterystycznych dla jej estetyki zdjęciach uwagę zwraca oryginalna ślubna kreacja MVB. Blogerka zdecydowała się pójść pod prąd: wybrała prosty biały garnitur i sięgający ziemi dwurzędowy wełniany płaszcz - a po kilku tysiącach komentarzy pełnych zachwytu zdradziła, że to projekt Magdy Butrym.

Są wciąż dostępne w sprzedaży: znaleźliśmy je w sklepie magdabutrym.com, a całość kompletu garnitur plus płaszcz to koszt łącznie 17 000 złotych.

Polska projektantka, która robi ogromną karierę za granicą (jedną z jej oddanych fanek jest chociażby Hailey Bieber, która uwielbia jej sukienki i marynarki, o czym kilkukrotnie mogliście już przeczytać na ELLE.pl), znana jest z architektonicznej precyzji, swobodnego żonglowania tym, co stereotypowo męskie i kobiece oraz nieskrywanej miłości do power dressingu i lat 80. Tak się składa, że MVB sięga po podobny klimat w swoich stylizacjach, więc nic dziwnego, że zdecydowała się na zestaw z metką Butrym. To duży sukces, zważywszy na to, że Behrens obserwuje na Instagramie już ponad 1,1 mln osób, a od 2010 roku - kiedy założyła swojego bloga - zdążyła na dobre ugruntować swoją pozycję w branży jako jedna z najbardziej stylowych dziewczyn, które kreują trendy na długo przed innymi i wyraźnie przyczyniają się do popularności marek, które noszą. 

Hailey Bieber w marynarce od polskiej marki! Zobacz ostatnią stylizację amerykańskiej modelki>>

Niemka do ślubnej kreacji dobrała białe buty z zaostrzonym noskiem i zapięciem wokół kostki oraz na wysokim słupku, a do tego całość uzupełniła klasyczną biżuterią z perłami z kolekcji Sophie Bille Brahe. Makijaż? Bardzo naturalny z rozświetleniem i praktycznie niewidoczny, podobnie zresztą jak włosy, które blogerka zostawiła tak, jak nosi na co dzień (rozpuszczone i z przedziałkiem na środku głowy). 

Więcej zdjęć ze ślubu Marie von Behrens i oczywiście projekty Magdy Butrym możecie obejrzeć w naszej galerii. 

Ślubny garnitur z Reserved. Ten model świetnie sprawdzi się podczas mniejszych uroczystości>>