Suknie ślubne Rixo: premierowa kolekcja

Jedwab, satyna, koronki, pióra, obleczone materiałem guziczki, cekiny, frędzle, bufki, żakard, gniecenia i mikro falbanki, kokardy plus wiązania. W premierowej kolekcji sukien ślubnych Rixo znalazło się blisko trzydzieści zróżnicowanych modeli sukien oraz welon, opaska, szarfa i krótka marynarka, które łączy jedno - śmiało czerpią z ukochanej przez projektantki estetyki retro (zwróćcie uwagę na te bufki, bluzki z kołnierzami, futrzane mankiety, wycięcia na plecach i dekolty typu halter). Każda z nich zamiast nazwy modelu nosi oryginalne kobiece imię, by podkreślić szczególność elementu garderoby, jakim jest właśnie suknia ślubna. Wśród nich możemy poznać Leannę, Frankie, Zetę, Cordette, Hermionę czy Lavinę.

Popularna sieciówkowa marka Newbie wprowadza kolekcję ślubną. Znajdziemy w niej suknie ślubne oraz także ubrania dla druhen i dzieci>>

Kolekcja ślubna Rixo inspirowana jest stylem Kate Moss i Bianki Jagger. I oczywiście nawiązuje do ich słynnych kreacji z dniu ślubu.

Zanim powstała linia ślubna, założycielki Rixo spędziły dwa lata na badaniu rynku i szukaniu rozwiązań, które pozwolą wpasować DNA marki w trochę inny klimat, a przy tym sprawią, że charakterystyczny styl zostanie zachowany. Ich suknie powstały w taki sposób, by mogły posłużyć klientom jeszcze długo po powiedzeniu sakramentalnego "tak" - za pomocą odpowiedniej stylizacji czy dodatków można swobodnie operować ich stylem i nosić także na inne okazje. 

Biżuteria ślubna bez przepychu. Sześć polskich marek biżuteryjnych, które zachwycą każdą minimalistkę>>

Suknie ślubne Rixo miały być dostępne w specjalnym salonie marki, ale niestety pandemia pokrzyżowała te plany i można je kupić póki co jedynie przez internet. Projekty pokazano premierowo 15 lutego na rixo.com oraz Instagramie. Każda chętna przyszła panna młoda może umówić się także na specjalne konsultacje z projektantkami na Zoomie, żeby dopasować tę jedyną idealną suknię ślubną do swojego charakteru i stylu. Służą radą i sypią z rękawa anegdotkami! PS Premiera zbiegła się z bardzo wyjątkowym momentem - akurat Henrietta i Orlagh są zaręczone i same w ostatnim czasie zostały specjalistkami od mody ślubnej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez RIXO (@rixo)

A jeśli akurat nie planujecie ślubu, pamiętajcie, że Rixo wciąż ma wiele wspaniałych sukienek, które możecie nosić także bez względu na okazję. O nowej kolekcji marki przeczytacie tutaj: Rixo jesień-zima 2021/2022. Z pokolenia na pokolenie>> Suknie ślubne i dodatki Rixo  z tej kolekcji kosztują od 75 do 1450 gbp.