Ślub w Las Vegas, miesiąc miodowy w Paryżu - media uważnie śledzą życie Jennifer Lopez. Zwłaszcza teraz, gdy gwiazda została żoną Bena Afflecka. Teraz wszyscy znów plotkują o Lopez. Powód? Kolejny ślub i wielkie wesele, które ma się odbyć już w ten weekend. 

Drugi ślub Jennifer Lopez i Bena Afflecka odbędzie się za kilka dni?

Choć para jest już oficjalnie małżeństwem, Jennifer Lopez i Ben Affleck postanowili celebrować swoje szczęście z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego gwiazdy zdecydowały się na drugi ślub z wielkim weselem. Co więcej, podobno impreza ma trwać trzy dni, a zdjęcia z tego wydarzenia mają ukazać się na łamach amerykańskiego magazynu Vogue. "Wszystko kręci się wokół J. Lo. Ben chce, żeby wszystko skupiało się na niej" - podaje anonimowe źródło serwisowi Page Six. 

Ceremonia ma zacząć się w piątek od tradycyjnego "rehearsal dinner", w sobotę odbędzie się główna ceremonia, a piknik z grillem zaplanowano na niedzielę. Podobno Jennifer Lopez ma wystąpić w zaprojektowanej na tę okazję sukni od Ralpha Laurena, a wśród gości pojawią się: Matt Damon, Jimmy Kimmel, Casey Affleck and Drea de Matteo.

Jennifer Lopez i Ben Affleck: historia związku gwiazd

Jennifer i Ben poznali się na planie filmu "Gigli" w 2001 roku. Amerykanka była wtedy mężatką, przez co ich związek rozwijał się bardzo powoli. Jednak już rok później, w 2002 roku, nikt nie miał wątpliwości, że są parą. W tym samym roku aktor oświadczył się J.Lo. Byli wtedy jednym z najgorętszych duetów Hollywood i to właśnie w tamtym okresie zaczęto nazywać ich skrótem "Bennifer". Ich relacja nie trwała jednak zbyt długo, bo już w 2004 roku oficjalnie potwierdzili rozstanie.

Rok temu wiadomość o ich powrocie do siebie po niemal 20 latach rozgrzała Internet do czerwoności. Jennifer Lopez i Ben Affleck zaczęli spotykać się krótko po zakończeniu poprzednich związków, co początkowo potęgowało niepewność o trwałość tej relacji.