W niemal każdym sezonie w ofercie popularnych sieciówek czekają na was eleganckie wyjściowe buty, które spokojnie można potraktować jak obuwie ślubne. Wybierajcie spośród par zatopionych w odcieniach kredowej bieli, ecru, indyjskiego różu, złota oraz srebra. 

Sprawdzą się zarówno wysokie sandałki z paseczkami (w estetyce rodem z lat 90., typu floss sandals), jak i klasyczne szpilki, płaskie baletki, mule na obcasie kaczuszce, czy bardziej ekstrawaganckie modele. 

Jeśli nie chcecie waszą tradycyjną suknię „podkręcić” nietypowymi akcesoriami, zajrzyjcie do Zary - kupicie tam buty na ślub ozdobione cyrkoniowym disco paskiem albo obszyte piórami (wpisują się w trend lansowany m.in. przez Toma Forda czy Alessandro Michele (Gucci). W przypadku takich efektownych szpilek, nie przesadźcie z makijażem, a zamiast na ogromny bukiet, zdecydujcie się na skromną wiązankę kwiatów.

Wolicie do tematu ślubnych butów podejść nieco bardziej klasycznie? Sprawdźcie kolekcje: Mango, Reserved, & Other Stories czy H&M. Nasz subiektywny wybór najpiękniejszych par, którym mówimy „TAK”, zobaczycie w galerii.

Czytajcie też: Te trzy modele pierścionków zaręczynowych są teraz najbardziej pożądane >>>