Britney Spears i Sam Asghari staną dziś przed ołtarzem?

Britney Spears jest gotowa, aby powiedzieć „tak”! Gwiazda zamierza poślubić swojego narzeczonego Sama Asghariego podczas kameralnej ceremonii. Jak donoszą zagraniczne źródła, lista gości jest bardzo krótka. Na ślubie ma się pojawić brat Britney - Bryan, jednak jej mama, tata i siostra - Jamie Lynn, nie będą obecni. Nie wiadomo, co Britney założy na tę uroczystość, ale w marcu na swoich social mediach, umieściła zdjęcie z Donatellą Versace, co może być dużą wskazówką, kto zaprojektował jej suknię.

Britney Spears jest gotowa na założenie rodziny?

Para planowała swój ślub już od miesięcy. Britney i Sam zaręczyli się we wrześniu zeszłego roku i od tego czasu podróżowali wspólnie do Cabo, Cancun, Las Vegas i na Hawaje, gdzie jeździli na skuterach wodnych, rezerwowali wystawne apartamenty i stołowali się w najmodniejszych restauracjach. Britney już od dłuższego czasu mówiła o tym, że jest gotowa na nowe małżeństwo oraz o chęci założenia rodziny. W kwietniu, para podzieliła się ze swoimi fanami informacją, o tym, że spodziewają się dziecka, jednak potem Britney ujawniła, że doszło do poronienia. Mimo to, wokalistka i jej partner nadal starają się o potomka.

Britney Spears i Sam Asghari - historia związku

Para poznała się w 2016 roku na planie teledysku Britney do piosenki "Slumber Party" i od tamtej pory jest w sobie zakochana. To już trzeci raz, kiedy Britney pójdzie do ołtarza - wcześniej była żoną Jasona Alexandra i Kevina Federline'a. Natomiast dla Sama, będzie to pierwsze małżeństwo.