Britney Spears i Sam Asghari już po ślubie!

To już pewne - Britney Spears i Sam Asghari są małżeństwem! Para pobrała się wczoraj podczas ceremonii w Południowej Kalifornii. Artystka wielokrotnie wyrażała chęć poślubienia Asghariego i posiadania z nim dzieci. Spears miała zacząć planować ślub zaraz po zaręczynach pary we wrześniu, co więcej, Britney miała na sobie suknię zaprojektowaną przez Donatellę Versace, a do ołtarza przeszła przy utworze "Can't Help Falling in Love" Elvisa Presleya.

Britney Spears jest gotowa na założenie rodziny?

Para planowała swój ślub już od miesięcy. Britney i Sam zaręczyli się w zeszłym roku i od tego czasu podróżowali wspólnie do Cabo, Cancun, Las Vegas i na Hawaje, gdzie relaksowali się i zajmowali wstępną organizacją ślubu. Spears już od dłuższego czasu mówiła o tym, że jest gotowa na nowe małżeństwo oraz o chęci założenia rodziny. W kwietniu, para podzieliła się ze swoimi fanami informacją, o tym, że spodziewają się dziecka, jednak potem Britney Spears ujawniła, że niestety doszło do poronienia. Mimo to, wokalistka i jej partner nadal starają się o potomka.

Sam Asghari - kim jest mąż Britney?

Para poznała się w 2016 roku na planie teledysku Britney do piosenki "Slumber Party" i od tamtej pory jest w sobie zakochana. Asghari jest największym fanem Spears. Przez cały czas trwania ich sześcioletniego związku, wspierał ją w walce o opiekę nad dziećmi, regularnie dzielił się słodkimi wpisami na Instagramie i zachwycał się swoją partnerką kiedy tylko miał okazję. Przyjaciel Asghariego, Brandon Cohen, potwierdził fakt zaślubin pary.

„Jestem bardzo podekscytowany, że ten dzień nadszedł i że są małżeństwem. Wiem, że Asghari tak długo tego pragnął. Jest taki opiekuńczy i wspiera Britney na każdym kroku” - powiedział Cohen.

To już trzeci raz, kiedy Britney jest mężatką - wcześniej była żoną Jasona Alexandra i Kevina Federline’a, z którym ma dwóch synów w wieku 14 i 15 lat. Dla Sama jest to pierwsze małżeństwo. Ślub pary nie obył się jednak bez niespodziewanych dramatów - pierwszy mąż Spears został aresztowany po tym, jak próbował dostać się na ich wesele.