Aplikacja ślubna - 6 najlepszych aplikacji weselnych

Aplikacje ślubne to pomocnicze organizery na telefon, dzięki którym planowanie Waszego wielkiego dnia, przestanie być stresującym obowiązkiem. By móc cieszyć się przygotowaniami, a przy okazji nie stracić głowy polecamy skorzystanie z pomocy którejś z nich. Jak jednak wybrać najlepszą? Specjalnie dla Was zrobiliśmy przegląd najczęściej polecanych aplikacji ślubnych. Szczególnie przydatne opcje, których powinniście szukać, to możliwość ustawienia listy zadań, zlecenie wykonania ich usługodawcom oraz kontrolowanie liczby zaproszonych osób.

Pierścionek z podwójnym kamieniem to hit zaręczynowy 2022. Biżuterii "Toi et moi" powiedziały "tak" już Ariana Grande, Emily Ratajkowski i Megan Fox>>

WeddingDream.App

Aplikacja ślubna WeddingDream.App to jedna z najlepiej ocenianych aplikacji do organizowania ślubu i wesela. Od chwili premiery aplikacji ślubnej stale jest ona rozwijana, tak, żeby jak najlepiej odpowiadać potrzebom użytkowniczek. Nieustannie poszerzane są tam informacje, które możecie znaleźć w Ślubnym Harmonogramie. Na bieżąco pojawiają się tam też nowe filmy i teksty. Jej celem jest dostarczenie jak najlepszych narzędzi, które realnie pomogą przyszłym parom młodym zorganizować swój wymarzony ślub. Do aplikacji możecie zalogować się natychmiastowo, za pomocą zarejestrowania się do niej przez Facebooka. Macie tam m.in. zakładkę ,,moi wykonawcy" oraz ,,katalog firm", gdzie bez problemu będziecie mogli znaleźć usługodawcę, którego szukacie z dosłownie każdej branży weddingowej. Znajdziecie tam również filmy, które ułatwią wam wykonanie wielu rzeczy na własną rękę, a tym samym przyczynią się do waszych oszczędności na dalsze życie małżeńskie. Ile kosztuje ta aplikacja? Mamy dobrą wiadomość, jest darmowa.

Aplikacja ślubna - Wedbox Planner App

Ta aplikacja  pozwala nie tylko na stworzenie harmonogramu zadań, ale też na spisanie listy gości. Ma łatwy w obsłudze i estetyczny interfejs oraz wyjątkowo przejrzysty podgląd na stronie głównej. Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje przypominajek, ta aplikacja jest stworzona dla Ciebie! Dzięki powiadomieniom typu  pop-up, które przypominają o konieczności zrealizowania zadań, nie umknie Ci żaden szczegół, a w dniu ślubu będziesz mieć pewność, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Aplikacja jest darmowa i dostępna w różnych językach. Ta opcja może szczególnie zainteresować pary, które pochodzą z różnych krajów. 

Dużą zaletą jest też możliwość zaproszenia do planowania drugiej osoby posiadającej aplikację. “Wedbox Planner App” ma jednak pewną wadę, która zniechęca niektóre młode pary. Niestety aplikacja nie daje możliwości wyszukiwania usługodawców w Twoim pobliżu. Oznacza to, że konieczność poruszania się między plannerem, a tradycyjną wyszukiwarką, co może być nieco niewygodne. 

Jaki jest twój kamień urodzenia? Kamienie ochronne to amulety przypisane nam na całe życie>>

Aplikacja weselna - Lookbook ślubny

To aplikacja zaprojektowana przez Knott, która uzyskała bardzo wysoką ocenę w rankingu, bo aż 9,6/10 gwiazdek. Jest dostępna za darmo w App Store i Google Play. Niestety, można pobrać ją tylko w języku angielskim, co może stanowić pewne utrudnienie. Została zaprojektowana z myślą o znalezieniu idealnych akcesoriów oraz dobraniu perfekcyjnej sukienki na Twój wyjątkowy dzień. Zdjęcia z inspiracjami można zapisywać, polubić lub udostępnić.

Lookbook ślubny jest skierowany przede wszystkim na rynek amerykański. Oznacza to, że można ustawić swoją lokalizację jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych i przeglądać ofertę sklepów w pobliżu. Z tego powodu aplikacja ta sprawdza się zdecydowanie lepiej do poszukiwania inspiracji niż do faktycznego wyboru sukni i biżuterii. Chyba że oczywiście nie masz nic przeciwko, aby sprowadzić swoją wymarzoną kreację z USA. 

Organizer ślubny w aplikacji - Honeyfund

Aplikacja ślubna Honeyfund spełnia bardzo ważną funkcję. Nie dotyczy bezpośrednio organizacji samego wesela, ale pomaga stworzyć listę prezentów, którą będziecie mogli rozdysponować między swoich gości. Jeśli boisz się, że dostaniesz podobne albo zupełnie niepotrzebne prezenty, które w założeniu miałyby pomóc Ci wyposażyć mieszkanie, to Honeyfund jest opcją dla ciebie. Co prawda stracisz element niespodzianki, ale za to będziesz mieć pewność, że prezenty przypadną Wam do gustu, a weselnicy nie wydadzą pieniędzy na dwa takie same ekspresy do kawy i trzy miksery. 

Aplikacja weselna Honeyfund daje też opcję dla osób, które nie potrzebują materialnych prezentów i wolałyby raczej dostać pieniądze na zakup mieszkania lub może wymarzony miesiąc miodowy. Możesz założyć rejestr darowizn, na który Twoi goście wpłacać będą dobrowolną kwotę.  Aplikacja jest darmowa i dostępna w języku angielskim. Możesz bez problemu pobrać ją w  App Store i Google Play. Niestety, niektóre jej aktualizacje są płatne. 

Odliczanie do ślubu w aplikacji - “Planer ślubny – odliczanie dni do ślubu”

“Planer ślubny – odliczanie dni do ślubu” to polska aplikacja, która nie tylko pomaga młodej parze na spokojnie i bez stresu zorganizować wesele, ale też odlicza dni do tego wyjątkowego wydarzenia! Aby nie stracić głowy, obowiązki i zadania, przed którymi stanąć musi zakochana para, zostały podzielone na różne etapy. Lista zadań została stworzona we współpracy z tysiącami par i po konsultacji z firmami zajmującymi się profesjonalną organizacją wesel. Dzięki temu twórcy zoptymalizowali proces organizacji i uczynili go bardziej praktycznym. Nie martw się jednak -  jeśli okaże się, że coś jest nie w Twoim stylu, możesz dowolnie modyfikować listę zadań na każdym etapie.

Aplikacja do planowania wesela “Planer ślubny” zadbała dodatkowo o to, aby przy niektórych zadaniach umieścić linki do stron najczęściej polecanych usługodawców. To wyjątkowo wygodna opcja, zwłaszcza dla osób, którym zależy na czasie i które lubią sięgać po sprawdzone rozwiązania. Aby uniknąć niechcianych niespodzianek, przygotowano też listę pytań, które warto zadać przed podpisaniem umowy. Wszyscy wiemy, że organizacja swojego wielkiego dnia wiąże się z ogromnym stresem. Aby rozładować napięcie, oprócz absolutnie niezbędnych funkcji ułatwiających organizację wesela, w tej aplikacji znajdziesz też ciekawostki i historyjki, które wzruszą Cię i rozbawią do łez.

Suknia ślubna francuskiej influencerki hitem w sieci. Camille Charrière postawiła na odważny model w stylu lat 20. z prześwitującym dołem>>

Planowanie wesela krok po kroku - aplikacja MyWed

Aplikacja ślubna MyWed to organizator zaprojektowany z myślą o osobach, które mają skłonność do naginania budżetu. To przyjazny pomocnik, który nie tylko pozwala zebrać w jednym miejscu wszystkie niezbędne notatki i stworzyć listę zadań, ale też daje możliwość zarządzania finansami związanymi ze ślubem i kontroluje wszystkie nasze wydatki. Przy odhaczonym zadaniu pojawia się data zakończenia, dzięki czemu możemy na bieżąco śledzić nasze postępy. Oprócz tego aplikacja pozwala też na stworzenie listy gości, a nawet rozplanowanie ułożenia stołów i rozsadzenia weselników. Co ciekawe, daje również możliwość prowadzenia statystyk dotyczycących wieku i płci zaproszonych osób. Dzięki temu będziemy widzieć, ile będzie na naszym weselu dzieci, ile niemowląt, a ile osób dorosłych, co również może okazać się pomocne przy okazji rezerwowania sali.

Dodatkowo aplikacja pozwala też na stworzenie listy podwykonawców i usługodawców, z którymi będziemy mogli być stale w kontakcie. Aplikację można pobrać za darmo w Google Play. Jest dostępna po polsku. Posiada również licznik, który odmierza dni pozostałe do ceremonii. Jest niezwykle łatwa w obsłudze, ma jasny i przejrzysty interfejs, dzięki czemu unikniemy chaotycznego przełączenia się między opcjami. Jej minusem jest jednak brak zintegrowanej listy podwykonawców. Nie ma również możliwości zaproszenia do edytowania innych osób, co może stanowić pewne ograniczenie w przypadku większych ceremonii. 

Jak dobrać rozmiar pierścionka lub obrączki?>>