Anya Taylor-Joy i Malcolm McRae małżeństwem?

Takie pytanie stawiają sobie dziś dziennikarze na całym świecie: czy rzeczywiście Anya Taylor-Joy oraz Malcolm McRae wzięli ślub? Para, która zaczęła się spotkać rok temu, rzekomo zawiązała węzeł małżeński. Kilka tygodni temu zauważono u aktorki i gwiazdy netfliksowego hitu "Gambit Królowej" pierścionek zaręczynowy z zielonym diamentem, kiedy paparazzi sfotografowali ją na lotnisku w Sydney, a teraz mówi się o jej zamążpójściu.

W jednym z wywiadów Taylor-Joy wspominała: "(...) w końcu znalazłam kogoś, kto z radością usiądzie w ciszy ze mną i będzie po prostu czytał. W zasadzie mamy 80 lat i 7 w tym samym momencie i to działa naprawdę dobrze".

Muzyk i gwiazda kina są nierozłączni odkąd się poznali w 2021 roku i śmiało dzielą się ze światem swoją miłością, pozując do zdjęć na czerwonym dywanie w czułych objęciach czy dzieląc się wyznaniami na Instagramie. Bliska osoba z otoczenia zdradziła nawet magazynowi "The Sun", jak wygląda codzienność Taylor-Joy i McRae: "Są nierozłączni (...) Jej grafik jest naprawdę napięty, ponieważ od czasu 'Gambitu Królowej' jest bardzo rozchwytywana, ale on zawsze jest przy niej".

Fani zachwycają się łączącą ich relacją, bez wątpienia będącą "match made in heaven". Niewykluczone więc, że plotki o ślubie tej swietnie dobranej dwójki wkrótce mogą zostać potwierdzone. Póki co jednak para nie zabrała głosu w sprawie i brakuje oficjalnych informacji na temat tego, czy Anya Taylor-Joy i Malcolm McRae są już małżeństwem. 

Mamy nadzieję, że ich plany matrymonialne się ziściły - a jeśli nie, niech wszystko idzie w ich tempie i po ich myśli. PS W galerii znajdziecie najpiękniejsze zdjęcia tej pary, które świadczą o łączących ich płomiennej miłości.