Alexandre Arnault i Geraldine Guyot: ślub

Biznesmen Alexandre Arnault, syn prezesa i dyrektora generalnego LVMH Bernarda Arnaulta oraz jednego z najbogatszych ludzi na świecie, w ten weekend wraz ze swoją narzeczoną stanął na ślubnym kobiercu. 28-latek pełni funkcję wiceprezesa wykonawczego ds. produktów i komunikacji w Tiffany & Co. Jego ukochana, Geraldine Guyot, to założycielka marki akcesoriów D’Estrëe. 

Oboje zdecydowali się na romantyczny ślub i dwudniowe wesele we Włoszech - a konkretniej w Wenecji. Impreza miała miejsce w Cipriani na wyspie Giudecca.

Panna młoda miała na sobie zachwycającą suknię ślubną z wysokim dekoltem, długimi rękawami i satynowym dołem. Póki co metka owiana jest tajemnicą, ale podczas poprzedniej ceremonii (para zdecydowała się na dwa śluby) zdecydowała się na jedwabną suknię Loewe z bufiastymi rękawami i haftowanym detalami. 

Wśród gości nie zabrakło sław, takich jak Beyonce, Jay-Z, Pharrell Williams czy Roger Federer. Pojawił się tez Kanye West, który na przyjęciu weselnym wykonał dwa swoje utwory: „Runaway” i „Flashing Lights”. Jak podaje Hyperbeast, muzyk na tę okazję założył czarną maskę Balenciaga.

Geraldine Guyot i Alexandre Arnault - związek

Alexandre Arnault i Geraldine Guyot zaczęli się spotykać w lipcu 2019 roku, a zaręczyli w grudniu 2020 r. Po dwóch latach znajomości zdecydowali się na pierwszy ślub i w wakacje 2021 r. pobrali się w Paryżu. Trzy miesiące po małej rodzinnej uroczystości urządzili powtórkę - tym razem właśnie w Wenecji. 

Zdjęcia z drugiego ślubu pary można zobaczyć na Instagramie @alexandrearnault, a pierwszego - u @gguyot.