Życie jest nieprzewidywalne i nigdy nie wiemy, jak się potoczy. Trzeba jednak przyznać, że karty tarota rzadko się mylą. Zaskakująco to właśnie z nich dowiadujemy się najwięcej o przyszłości. Szczególnie gdy zadajemy im pytania dotyczące naszego obecnego związku. Jesteś ciekawa, czy twoja relacja zmierza do małżeństwa? Istnieje kilka kart tarota, które rozwieją twoje wątpliwości. Profesjonalne czytanie, a nawet samodzielny postawiony rozkład, doradzą ci, co możesz zrobić, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

Tarot dla początkujących - jak wróżyć z kart tarota?

Jak działa tarot? W typowej talii jest 78 kart tarota, które są podzielone na Arkana wielkie i małe. Wielkie Arkana, takie jak Kochankowie lub Cesarzowa, wskazują lekcje życia lub punkty zwrotne, podczas gdy Małe Arkana dotyczą codziennych spraw. Chociaż warto zaznajomić się ze znaczeniem każdej karty, najważniejsze, to kierować się intuicją. Każda kolejna karta w odczycie może zmienić znaczenie tej pierwszej. Jeśli jesteś osobą początkującą, która nadal studiuje tarota, swoje pytanie zadaj dwóm kartom. Chcesz wiedzieć, czy intencje twojego partnera są szczere? Zastanawiasz się, jaka czeka was przyszłość? Ślub w tarocie - oto karty, które zwiastują małżeństwo.

As Kielichów i 2 Denarów

As Kielichów symbolizuje obfitość płynącą z pełnego kielicha, podczas gdy 2 denary (monety) reprezentują życiową harmonię. Wskazują, że tam, gdzie jest dużo uczuć, pojawia się również stabilność. Kochankowie dążą do równowagi w związku pomimo przeciwności losu. Uzupełniają się. Podobnie, jak w naturze woda daje życie ziemi i ją użyźnia, a gleba stwarza dla niej koryto. Oto pozytywny zwiastun małżeństwa wspierającego wzrost obojga partnerów. Zaręczyny już wiszą na horyzoncie. 

3 Denarów i 10 Denarów

Jeśli wylosujesz z talii zarówno 3 Denarów, jak i 10 Denarów, masz ogromne szczęście. Te karty symbolizują właściwy fundament dla małżeństwa. Są potwierdzeniem, że ​​ty i twój partner podzielacie te same wartości. Nie zatracacie się w miłości. Darzycie się wzajemnym szacunkiem, pozwalając sobie na bycie w pełni sobą. Nie macie przed sobą tajemnic. Wspólnie stworzycie rodzinę, która pozostawi po sobie spuściznę. 

Rozkład tarota na miłość >>