Bądź w kontakcie z ELLE.pl!

Czekamy na Twoje pytania, komentarze i opinie.

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapisz się na nasz newsletter i zostań prenumeratorem ELLE!

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Marta Kowalska

redaktor prowadząca ELLE.pl

Najpierw zakochałam się w Internecie, dopiero potem w modzie - przyznaję bez zażenowania. Prowadzę serwis, tak samo emocjonując się nową kolekcją Givenchy, urodowymi newsami, jak i statystykami odwiedzin w Google Analytics.

Jeśli na ELLE.pl przeczytacie o startupach w świecie mody albo nowym modelu biznesowym największych marek odzieżowych, możecie mieć pewność, że pod tekstem znajdziecie mój podpis.

marta.kowalska@elle.pl

STRONA REDAKTORA

Ewa Stępień

redaktor ELLE.pl

Z wypiekami na twarzy oglądam i inspiruję się kolekcjami Riccardo Tisci dla Givenchy, Dior, Acne, Calvin Klein, czy Rag & Bone. Jestem również fanką minimalizmu i streetwearu.

Dniami i nocami śledzę stylizacje gwiazd i modelek oraz newsy z ich życia. Po godzinach trenuję pole dance, fitness, a także biegam.

ewa.stepien@elle.pl

STRONA REDAKTORA

Agata Wojtczak

redaktor ELLE.pl

Moda to dla mnie praca i hobby. Żyję nią 24 h na dobę - oglądam zdjęcia z tygodni mody, recenzuję dla Was pokazy, ilustruję, rozmawiam z ludźmi z branży, czytam biografie projektantów, zachwycam się sesjami, analizuję media społecznościowe, robię tysiące zdjęć na instagram, a trendy (także te najbardziej szalone) testuję na sobie.

Jestem fanką Alessandro Michele, bo cenię jego eklektyczne podejście do projektowania, uwielbiam też Chloé i Isabel Marant. To właśnie francuski styl jest mi najbliższy. Nie zdziwcie się więc, że na mieście spotkacie mnie w boho sukience i w berecie. 

agata.wojtczak@elle.pl

STRONA REDAKTORA

Agnieszka Wróbel

redaktor ELLE.pl

W serwisie ELLE.pl prowadzę Facebooka, śledzę trendy i piszę o popkulturze. Od nowych piosenek wolę te starsze. Tak samo mam z filmami. Siedzę po uszy w latach 90.

agnieszka.wróbel@elle.pl

STRONA REDAKTORA

Zuzanna Ludwig

redaktor ELLE.pl

Moda to nie tylko kreacje, czy trendy dyktowane na światowych wybiegach. Modne stają się również pasje i pragnienia, jak zdrowy wygląd, wyrzeźbiona figura, sportowy cel oraz to, co pojawia się na naszych talerzach. Taką tematykę z entuzjazmem promuję w serwisie ELLE.pl, opiekując się tematyką pielęgnacji i sportu. Pasjonuje mnie życie w stylu fit.

zuzanna.ludwig@elle.pl

STRONA REDAKTORA

Agnieszka Niedzielak-Kowalska

redaktor ELLEdeco.pl

Z zapałem tropię nowości w świecie designu, piszę o pięknych wnętrzach, bloguję. Marzę o szezlongu od Le Corbusiera, lubię filmy Wesa Andersona, obrazy Friedricha, muminki, herbatę i jazdę konną. Typ zdecydowanie sportowy.

agnieszka.niedzielak@burdamedia.pl

STRONA REDAKTORA

Wojciech Szczot

redaktor treści reklamowych

Szybciej niż gramatyki nauczyłem się Photoshopa. To dzięki niemu zrozumiałem, że czerwony to nie tylko czerwony, a myślenie schematami to zabójstwo kreatywności. W ELLE.pl działam w reklamie i siedzę głęboko w grafikach. Częściej niż o podróżach czytam o nowych kolekcjach Balenciagi, a gdy w internecie pojawi się jakiś emocjonujący skandal, możecie mieć pewność, że wiem już o nim wszystko. Prywatnie za rzadko podlewam moje rośliny, a niedzielę spędzam w warszawskiej Reginie. 

wojciech.szczot@burdamedia.pl

Aleksander Ryżow

operator kamery i autor animacji

Za nic nie zamienię internetu na kino, a tym bardziej na telewizję. Tyle wolności, ile daje internet, nie znajdziemy w innym środku przekazu. Skończyłem kierunek Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Pod koniec studiów uświadomiłem sobie, że „telewizja przespała rewolucję online i straciła pokolenie widzów”. Do 2 w nocy mogę oglądać kanały YouTube zagranicznych magazynów. Jeżeli w filmie nie ma ostrości, stabilnych i pięknych ujęć, uważam go za nieudany.

oleksandr.ryzhov@burdamedia.pl

 

Redakcja magazynu ELLE

Marta Drożdż - redaktor naczelna

Bartłomiej Raczkowski - sekretarz redakcji

 

Marketing i promocja

Marta Stefańska  

Reklama

Katarzyna Cieślik

Zarząd

Anna Podkowińska-Tretyn

 

 

 

 

Chcesz się podzielić swoimi uwagami, sugestiami i pomysłami? Napisz do nas na adres online@elle.pl