Za co kochasz ELLE?

 

 

Wygraj pięciodniową wycieczkę do Paryża oraz najmodniejsze upominki od polskich projektantów.

Odpowiedz na pytanie: Za co kochasz ELLE?

Najbardziej kreatywną odpowiedź nagrodzimy pięciodniową wycieczką do Paryża z biurem podróży RAINBOW oraz modnymi dodatkami od polskich projektantów.

Nagroda główna: 5-dniowa wycieczka do Paryża dla 2 osób o wartości 5000 zł, dodatkowe nagrody: torba Simpatica Piccola od Ani Kuczyńskiej, szary shopper od Mariusza Przybylskiego, biała bluza z kolekcji Plants by Paprocki & Brzozowski, T-shirt z haftowanym napisem Bizuu Girl

Zbieranie danych zostało zakończone.

 

Dziękujemy za niezliczoną ilość zgłoszeń. Wszystkie nas zachwyciły!

Wszystkie zwyciężczynie zostały poinformowane drogą mailową.

Niebawem udostępnimy zdjęcia z oficjalnego przekazania nagrody głównej dla autorki poniższego tekstu:

 

Czy wiecie, że moja mapa marzeń w całości wykonana jest z wycinków z Waszej gazety?:) Elle jest dla mnie tak inspirujący, że gdy zabieram się do jej wykonania, nie potrzebuję już nic innego. To tu szukam inspiracji podróżniczych. Tu też znajduję kolejny pomysł na siebie. W 1994 roku miałam 18 lat. Właśnie podchodziłam do egzaminu dojrzałości i namiętnie słuchałam Edyty Bartosiewicz. Nie ukrywam, że w dorosłość wchodziłam z innym kultowym miesięcznikiem Twój Styl ale dorosłe życie spędziłam już z Elle. I tak jak Jeżycjada Musierowicz wpłynęła na to jaką byłam nastolatką, tak Elle wpłynęło na to jaką zostałam kobietą. Byłam pierwszą kobietą w najbliższej rodzinie, która poszła na studia i to na Politechnikę! To wtedy nie mieściło się w głowie! Profesorowie na egzaminach sugerowali, że przyszłam na politechnikę szukać męża. Na roku było tylko 10 kobiet a najlepszą pracę magisterką i wygrane stypendium przypadło...mnie:) Jestem przekonana, że ten wzorzec kobiety silnej i niezależnej, która może wszystko a nie musi zaszczepił we mnie właśnie miesięcznik Elle:) Dziś Elle czyta moja 15 letnia córka i mam nadzieję, że wyciągnie taki sam wzorzec kobiety. Kobiety, która nie tylko dobrze wygląda, ale jest świadoma swoich praw i która wie, że ma prawo sięgać po więcej. Tak, za to kocham Elle:) Za to, że dzięki Wam uwierzyłam, że mogę sięgać gwiazd:) Dziękuję Elle za te 25 lat.