ICONS

  • Karolina L.
  • Maja
  • Zuza
  • Karolina S.
  • Ewelina
Współpraca reklamowa

Kliknij w zdjęcie i poznaj historię

Karolina L.

Karolina L.

Maja
Zuza
Karolina S.
Ewelina

Z okazji 10. urodzin Zalando przenosimy się w czasie i wspominamy trendy, które w ciągu ostatnich 10 lat wracały do łask. Zaprosiliśmy do współpracy 5 stylistek. Każda z nich miała za zadanie odtworzyć ulubiony look, który dawniej (na przestrzeni ostatnich 10 lat) był hot. Oto najgłośniejsze powroty, czyli najbardziej pożądane i ponadczasowe inspiracje modowe.

Karolina L.

Karolina Limbach, stylistka magazynu ELLE

Karolina, typując jeden ze swoich ulubionych, powracających trendów, wybrała buty na platformie. Rozsławione przez Spice Girls, powróciły do nas w 2016 roku (za sprawą domu mody Gucci), a dziś możemy podziwiać je na pokazach np. Versace. Jak twierdzi stylistka, są niezwykle wdzięczne w noszeniu – pasują zarówno do krótkich spódniczek (optycznie wydłużają nogi), jak i dzwonów, które wróciły jakiś czas temu do łask. 

Najwięcej pomysłów w jej głowie pojawia się podczas podróży, które ją inspirują. Lubi podpatrywać, jak ubierają się dziewczyny w europejskich miastach. Ostatnio wróciła do oglądania teledysków, zwłaszcza tych z lat 2000. Z fascynacją obserwuje to, co było modne kiedyś i śmiało łączy z tym, co projektanci oferują nam dziś. Lubi i utożsamia się z dewizą Mix & Match. Lubi się stroić, każdą okazję traktuje wyjątkowo. W zależności jednak od nastroju, czasem miksuje odważne wzory lub kolory, innym razem stawia na ponadczasową czerń.

The Trend - Platformy

Karolina L.

Perfect Match z Zalando

Nie miałam odwagi ich nosić, ponieważ wydawało mi się, że przy moim wysokim wzroście noszenie 12 cm platform będzie przesadą. Mamy 2022 rok, modelki na pokazach Versace się tym nie przejmują, więc i ja postanowiłam zaszaleć.

The Story