Lucie Kaas to dość młoda, skandynawska marka, w której ofercie znajdziemy między innymi drewniane figurki, wazony, talerze i miseczki oraz wieszaki. Te ostatnie zaciekawiły nas z prostej przyczyny. Ilekroć na nie patrzymy, mamy wrażenie, że z wieszaczków spogląda na nas ktoś, kogo dobrze znamy. 

Coco, Karl, Ziggy i Salvador - oto nazwy drewnianych, okrągłych, minimalistycznych wieszaków na ścianę z kolekcji Sketch.inc for Lucie Kaas zaprojektowanych przez Becky Kemp. Inspiracje? Rzut oka na wieszaczki i wszystko jest jasne - Coco Chanel, Karl Lagerfeld, Ziggy Stardust (artystyczne wcielenie Davida Bowiego) oraz Salvador Dali. Drewno, pomysł plus odrobina farby i mamy taki efekt. Pomysłowe, prawda? Drewniany wieszak nie tylko będzie świetnym haczykiem dla płaszczy, toreb i szali, ale też ozdobą ściany. Cena? Około 80 złotych za sztukę.

W tej kolekcji znajdują sie jeszcze dwa wieszaki, ale już nie ze słynnymi buziami. To pirat i złodziej. Ale jeśli bardziej spodobały się Wam gwiazdy malowane na drewnie to sprawdzcie jeszcze kolekcję drewnianych, ręcznie malowanych laleczek kokeshi od Lucie Kaas. Nie będziecie zawiedzieni. Kilka nich dodajemy także do naszej galerii.