Głównym oczekiwaniem inwestora było zaprojektowanie tego warszawskiego apartamentu tak, by spełniał on trzy warunki. Miał być jasny, elegancki i ze złotymi elementami. Pozornie wymagania wydają się łatwe do spełnienia, ale projektantki Aneta Dudek i Martyna Leśniewska z NABOO STUDIO  dodały do nich także własne: perfekcyjną funkcjonalność, dopasowanie palety barw oraz dobrą jakość materiałów. 

Część dzienna apartamentu

Reprezentacyjny hall utrzymany jest w ponadczasowej bieli. Jasna podłoga inspirowana marmurem idealnie komponuje się z białą ścianą oraz sufitem, a także z wysokimi przeszkleniami. W salonie na pierwszy plan wychodzi minimalistyczny, gazowy kominek marki Kratki. Tuż nad nim, w specjalnej zabudowie, projektantki ukryły telewizor. Elegancji tej przestrzeni nadają burgundowe fotele na stylowych drewnianych nóżkach oraz oryginalny stolik kawowy ustawione na przeciw kremowego narożnika. Kropką nad i są żyrandole ze złotymi akcentami. 

Część prywatna apartamentu

W głównej sypialni centralne miejsce zajmuje łóżko. Projektantki z NABOO do oszczędnej zabudowy meblowej dodały złote uchwyty, a do paneli tapicerowanych złote profile. Całość uzupełniają złote stoliki nocne i efektowny żyrandol. Sypialnię przeznaczoną dla gości urządzono w kojących szarościach i bieli. Wisząca lampa ma złoty stelaż oraz eleganckie klosze o mlecznej barwie szkła. Całość ocieplają: dywan oraz zasłony. Podobny styl zachowuje łazienka w ciepłych beżach. Oszczędna zabudowa z czarnymi detalami i lustrem bez ramy sprawia, że wnętrze pomimo niewielkich rozmiarów jest przestronne i komfortowe.