Ten rok zaczynamy od gorączki złota. Przed Wami apartament zaprojektowany przez Paulinę Kisiel ze Studio Turbo z wyjątkową kuchnią o złotych ścianach.

„W studioturbo.pl zazwyczaj zajmujemy się projektowaniem wnętrz usługowych – restauracji i gastrobarów. Zadanie ułatwiło zamiłowanie gospodarzy do sztuki gotowania. Projektowałam dla właścicieli kilku trójmiejskich restauracji i pasjonatów kulinariów, dlatego właściwie od początku naszej współpracy było jasne, że to właśnie kuchnia stanie się sercem projektu.” – tłumaczy projektantka - Paulina Kisiel.

Kuchnia miała swym wyglądem nawiązywać do wnętrz usługowych, ale jednocześnie być w domowym, ciepłym klimacie. Ściany wykończono mosiężnymi płachtami nawiązującymi do metalowych, przemysłowych urządzeń gastronomicznych. Złote refleksy grają na ścianach w zależności od padającego światła. Złote motywy powtarzają się jeszcze w całym wnętrzu (bateria przy zlewie, doniczki, uchwyty przy szafkach, drobne akcesoria). Kuchenne fronty są za to ciemnozielone. Elementem łączącym kuchnię z pozostałą częścią mieszkania jest bar, który dzięki nadwieszonym półkom, eksponującym alkohole, zachęca do częstego korzystania z tej strefy. Z barem znakomicie komponuje się jadalnia z czarnymi krzesłami.